Polecamy na czerwiec – filmy

-

Jeszcze tylko kilka tygodni i niektórzy z nas będą się mogli cieszyć dwu- lub trzymiesięcznym wolnym. Wakacje to idealny moment na wybranie się do innych miast czy krajów, zobaczenie świata, ale także na pofolgowanie sobie. Koniec nauki, zdawania testów czy egzaminów. Można robić, co się chce! Jak choćby chodzić do kina. Oczywiście osoby, które jeszcze trochę muszą poczekać na wolne, także mogą się wybrać na film. A w czerwcu trochę ich się pojawi. 
X-Men: Mroczna Phoenix, reżyseria Simon Kinberg

Lubicie X-Menów? W takim razie na pewno chętnie udacie się na ten film. Mroczna wersja jednej z bohaterek da się swoim przyjaciołom we znaki. Wprawdzie już raz zaserwowano nam film, w którym pojawia się Mroczna Phoenix, ale może ta część wyjdzie nieco lepiej niż poprzednia? Ocenimy już za kilka dni!

Rocketman, reżyseria Dexter Fletcher

Tym razem coś biograficznego. Czas na historię kolejnego znanego brytyjskiego wokalisty. W rolę Eltona Johna wciela się młody aktor, znany chociażby z serii Kingsman, Taron Egerton. Czy sprawdzi się w tym wydaniu? To się okaże. Zwiastuny sugerują, że tak.

https://youtu.be/fXmDRYCpcTw

Godzilla II: Król potworów, reżyseria Michael Dougherty
Godzilla powraca! Tym razem świat nie ma się za dobrze, może się okazać, że wielki potwór jest jedynym ratunkiem dla ludzkości. Nas ten film interesuje głównie ze względu na fakt, iż pojawi się w nim Millie Bobby Brown. Wcześniejsza część przygód Godzilli nie wzbudziła naszego entuzjazmu, mamy jednak nadzieję, że ta będzie lepsza.

Men in Black: International, reżyseria F. Gary Gray

Chris Hemsworth i Tessa Thompson kolejny raz zagrają razem. Tym razem nie będą działać superbohatersko, ale znowu muszą czuwać nad Ziemią i jej mieszkańcami. On to jeden z najlepszych agentów w firmie, ona dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową. Ta komedia zasługuje na naszą uwagę.

https://youtu.be/xNFDB9NS5E0

Laleczka, reżyseria Lars Klevberg

Nadchodzi ona! Laleczka, której powinien bać się każdy. W tym miesiącu pojawi się kilka ciekawych horrorów, a Laleczka jest właśnie jednym z nich.

Oszustki, reżyseria Chris Addison

Nie jesteście fanami horrorów? W takim razie może wolicie się pośmiać. W czerwcu wchodzą Oszustki z Anne Hathaway oraz Rebel Wilson. Panie pozamiatają! Na pewno kieszenie i konta, ale możliwe że i światek komediowy.

Ma, reżyseria Tate Taylor

Kolejny horror, tym razem bez strasznych laleczek. Pojawia się za to przerażająca bohaterka. I nie, nie biega z nożem i zabija młodych uczniów. To by było za łatwe. Tutaj będziemy mieć do czynienia ze swego rodzaju zabawą w kotka i myszkę.

Polaroid, reżyseria Lars Klevberg

I jeszcze jeden straszny film. O przeklętym aparacie, ginących młodych ludziach, klątwie i walce o przetrwanie. Jak wypadnie na tle innych filmów z przeklętymi kasetami czy telefonami? Zobaczymy.

Anna, reżyseria Luc Besson

Luc Besson. Reżyserem produkcji jest Luc Besson. A to już zachęci większość z was do wybrania się na ten obraz. Nas zresztą też, choć zapowiedź także spełniła swoją rolę i nas zaciekawiła.

Który film czerwca was zainteresował?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu