„Pokémon Horizons: The Series” – zwiastun nowego serialu animowanego

Firma Pokémon Company International zaprezentowała oficjalny tytuł i logo nadchodzącego serialu animowanego Pokémon Pokémon Horizons: The Series, który będzie wyświetlany premierowo w krajach na całym świecie od 2023 roku.

W Pokémon Horizons: The Series, dwaj główni bohaterowie, Liko, którego partnerem jest Pokémon Sprigatito, oraz Roy, spotkają podczas swojej podróży wiele postaci, w tym grupę prowadzoną przez Friede i Kapitan Pikachu zwanych Wojownikami Elektroakcji. Podróżując na sterowcu przez świat Pokémonów, Wojownicy Elektroakcji zabiera ze sobą grupę przyjaciół. Orla, która lubi pracę mechaniczną i elektryczną, towarzyszy jej Pokémon Metagross. Murdock, zdolny kucharz i jego Pokémon Rockruffa. Mollie, która specjalizuje się w leczeniu i jej Chansey’a oraz Ludlow. Liko i Roy spotkają również Amethio, z organizacji nazwanej Pionierami ze swoim Pokémonem Ceruledge. Dołączy do nich popularny streamer znany jako Nidothing.

Pokémon Horizons: The Series ma być ekscytującą podróżą, podczas której możliwe będzie poznanie nowych cudów i dokonanie fascynujących odkryć na temat świata Pokémon – powiedział Taito Okiura, wiceprezes ds. marketingu w firmie Pokémon Company International.

„Najnowszy zwiastun „Pokémon Horizons: The Series” rzuca nowe światło na tajemnicze przygody, które czekają na Liko i Roy. A my zapraszamy Trenerów do wspólnego odkrywania tych tajemnic, ponieważ serial będzie miał swoją premierę poza Japonią jeszcze w tym roku”

Grupa Pokémon Company opublikowała nowy pełnometrażowy zwiastun. Zwiastun przedstawia pierwszy zarys fabuły Pokémon Horizons: The Series, która skupia się na odkrywaniu tajemnic świata Pokémon.

„Pokémon Horizons: The Series” - zwiastun nowego serialu animowanego

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu