Pierwszy teaser serialu „Walker”

W tym roku czeka nas niewiele serialowych premier. Większość produkcji zostanie wyświetlonych dopiero w 2021 roku, gdyż z wiadomych przyczyn prace na ich planach wstrzymano. Powrócą nasze ulubione obrazy, ale pojawi się tez kilka nowych propozycji. 

Jedną z nich jest serial Walker, w którym główną rolę gra znany z Supernatural Jared Padalecki. Premiera produkcji została ustalona na 21 stycznia 2021, jeszcze nie wiadomo, czy obraz będzie można obejrzeć i u nas.

Stacja The CW wypuściła pierwszy teaser swojej nowej propozycji. Niewiele da się z niego dowiedzieć. O czym opowiada serial? Walker opowiada historię Cordella Walkera, który powraca do miasteczka, w jakim się wychował, po tym, jak przez dwa lata żył pod przykrywką. Musi zając się synem i córką, poukładać sprawy z rodzicami oraz przystosować do nowych warunków panujących w mieście. Do tego dochodzi sprawa śmierci jego żony.

Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu