Pełen magii trailer „The Craft: Legacy”

The Craft to przesiąknięty okultystycznym klimatem swojej ery film z 1996 roku. W to Halloween, po 24 latach doczeka się swojej kontynuacji. The Craft: Legacy będzie mieć swoją premierę 31-10-2020. Czy trailer zapowiada godny oryginału sequel? 

Blumhouse Productions i Columbia Pictures opublikowały zwiastun The Craft: Legacy, ujawniając, iż film będzie dostępny na PVOD już w to Halloween w formie wypożyczenia go na okres 48 godzin w Ameryce Północnej od północy 28 października będzie również możliwy cyfrowy zakup produkcji. W przyszłości natomiast przewiduje się wydanie kinowe.

Film Zoe Lister-Jones jest kontynuacją kultowego hitu The Craft, w którym trzy  wykluczone ze społeczeństwa i zafascynowane okultyzmem nastolatki odkrywają, że tworząc wspólny sabat z nowo poznaną dziewczyną są w stanie osiągnąć upragnioną moc, jaka zdawała się być jedynie w strefie ich marzeń.

Jak będzie tym razem? Trailer zapowiada podobny scenariusz. Trzy nastolatki fascynujące się magią zapraszają do swego kręgu nowo przyjezdną dziewczynę tworząc czteroosobowy kowen.

W obsadzie znaleźli się Cailee Spaeny (Bad Times at the El Royale, On the Basis of Sex), Gideon Adlon (The Society, Blockers, The Mustang), Lovie Simone (Selah & the Spades, Greenleaf ), Zoey Luna (Pose, Boundless), Nicholas Galitzine (Cinderella), oraz Michelle Monaghan i David Duchovny.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu