Powstanie drugi film „Król Lew”

Decyzja Disneya o tym, że przerobi swoje bajki i stworzy z nich filmy, nie każdemu przypadła do gustu. Obecnie otrzymaliśmy już kilka takich produkcji. Jedne rzeczywiście spodobały się widzom, inne niekoniecznie. A przed nami jeszcze Piotruś Pan, Mała syrenka i…

… Druga część Króla Lwa. Spodziewaliście się tego? Okazuje się, że znaleziono już reżysera, który zajmie się sprawowaniem pieczy nad obrazem. Wybór padł na zdobywcę Oscara Barry’ego Jenkinsa. Scenariuszem zajmie się natomiast znowu Jeff Nathanson.

Jak mówi Jenkins:

Pomagając mojej siostrze wychować dwójkę młodych chłopców w latach 90-tych, dorastałem z tymi bohaterami. Posiadanie możliwości pracy z Disneyem przy rozbudowywaniu  wspaniałej opowieści o przyjaźni, miłości i dziedzictwie, podczas gdy moja praca skupia się na spisywaniu historii życia mieszkańców Afryki, to spełnienie marzeń.

Obejrzycie drugi film?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu