Z „Insatiable” do „Riverdale”

The CW to stacja, która stawia na produkcje młodzieżowe i superbohaterskie. Tych drugich jest nieco więcej niż pierwszych, ale prawda jest taka, że jednym z najchętniej oglądanych obrazów jest Riverdale. A w najnowszym sezonie czekają nas spore zmiany.

Obecnie czekamy na premierę nowej odsłony produkcji – ze względu na pandemię prace na planie rozpoczęły się później, a co za tym idzie projekt będzie miał premierę w innym okresie. Powoli docierają do nas wiadomości z nim związane. Jak choćby ta, że do obsady dołączyła nowa aktorka.

Chodzi o znaną z serialu Netflixa, Insatiable, Erinn Westbrook. Aktorka pojawi się w piątym sezonie Riverdale, co więcej trafiła właśnie do obsady głównej. Nie zagra więc epizodycznej czy drugoplanowej roli.

Erinn wcieli się w postać Tabithy Tate – wnuczkę Popa Tate’a. Dziewczyna chce przejąć kawiarenkę po dziadku, zrobić z niej sieć gastronomiczną i odnieść w tym kierunku sukces. Czyżby szykowało się starcie z Veronicą? Zobaczymy!

W serialu grają: KJ Apa, Cole Sprouse, Lili Reinhart, Camila Mendes, Casey Cott oraz Madelaine Petsch.

Źródłodeadline.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu