Daniel Bernhardt powraca w „Matrix 4″

Aktor i kaskader Daniel Bernhardt ponownie wcieli się w rolę Agenta Johnsona w The Matrix 4, poprzednio grał tę postać w The Matrix Reloaded z 2003 roku, a także podkładał pod nią głos w grze Enter the Matrix

W Matrix 4 ponownie pojawią się również Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss i Jada Pinkett-Smith, którzy powrócą do swoich kultowych ról jako Neo, Trinity i Niobe. W filmie wystąpią także Priyanka Chopra Jonas, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Toby Onwumere i Yahya Abdul-Mateen II. Niedawno mówiono też, że jeśli harmonogram się uda, Lambert Wilson może powrócić do the Matrix 4 jako czarny charakter Merowing. Jednak nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Szczegóły fabuły czwartego filmu aktorskiego z serii Matrix nie zostały ujawnione, a biorąc pod uwagę zakończenie The Matrix Revolutions trudno jest cokolwiek przewidzieć.

Daniel Bernhardt powraca w „Matrix 4"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu