Wygraj grę planszową „Park Smoków” [ZAKOŃCZONY]

-

To już drugi przygotowany dziś dla was konkurs. Razem z Wydawnictwem Nasza Księgarnia chcielibyśmy zaprosić was do Parku Smoków!
Park Smoków
Park Smoków, Nasza Księgarnia

Gra z przezroczystymi kartami!

W grze Park Smoków tworzycie parki rozrywki, w których główną atrakcją są smoki. Wygra gracz, którego park będzie miał najwięcej zwiedzających. Musicie więc dbać o swoje smoki – co rundę należy je karmić, bo głodny smok odstraszy zwiedzających! Pilnujcie też, aby dorosłe smoki składały jajka – wykluwający się smok przyciągnie do parku nowych zwiedzających!

Podczas rozgrywki wykorzystujecie 60 przezroczystych kart. Dzięki nim rozwijacie swoje parki.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Nasza księgarnia, mamy dla was jeden egzemplarz gry planszowej Park Smoków.

Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrody? Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Wymyśl atrakcję, która pojawiłaby się w twoim parku smoków. krótko ją opisz.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrywa jedna, najbardziej kreatywna odpowiedź. Jej autor zostanie nagrodzony jednym egzemplarzem gry Park Smoków. Na wasze zgłoszenia czekamy do 31 marca 2022, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród Wydawnictwo Nasza Księgarnia.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 31 marca 2022 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzulę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze jedną najciekawszą odpowiedź według niego. Autorowi wybranego komentarza zostanie wręczona nagroda: jeden egzemplarz gry Park Smoków.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią: 1 x Park Smoków.
 12. Koszt nadania nagród ponosi Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

43 komentarzy

 1. Zadziałałbym na franczyzie Harry’ego Pottera i przygotował zabawę z wykradania jaja smokom. Cztery trasy o różnych poziomach trudności, ostatnia i najbardziej wymagająca oczywiście kończy się starciem z Rogogonem węgierskim. Sprawdzane będą siła, odwaga i pomysłowość. A jak już uda się wykraść jajo… może jakaś spółka z parkiem wodnym, który zorganizuje kolejne zadanie? 😛 

 2. Byłaby to wspinaczka po smoczym ogonie z przeszkodami 😉
  Miałaby na celu dotarcie do jednej z siedmiu smoczych głów, i zabranie z jednej z nich magicznego oka, które posłużyło by później do gry w kręgle i zbijania smoczych jaj 😉

 3. Akceptuję regulamin
  Smoki kochają naturę wspaniałą,
  Toteż Park Smoków zajął by wyspę całą,
  Tak by połączyć obcowanie z przyrodą
  Z niezapomnianą, cudną przygodą.

  Smoczym statkiem na wyspę goście by przybywali
  I na nim kilka prawd o smokach by poznawali,
  Choćby, że są pełne uczuć, wierne, kochającej,
  Lecz wobec niegodziwości w gniew wpadające.

  Na owej wyspie było by co nie miara,
  A każda z nich była by równie wspaniała
  Lecz z racji, że miejsca tu nieco brakuje
  Opisać najważniejsze krótko sprobuje.

  W parku poplywacie jak na delfinach
  Na wodnych smokach, pięknych GELFINACH,
  A dla tych co żyją rywalizacją
  Udział w wyścigach na nich będzie atrakcją.

  Na Łańcuchowcu że względu na długość ciała
  Zmieści się dzieci gromadka niemała,
  Zatem przelot nim po parku całym
  Będzie dla dzieci wydarzeniem wspaniałym.

  A na starszych gości będą czekały
  Smoki co gabaryt mają bardziej okazały.
  One to ich uniosą ponad chmury białe
  I będą w powietrzu robić „beczki’ wspaniałe.

  Drzewokos słynie ze skrzydeł niesamowitych
  Do zabawy na nich jak na zjeżdżalni znakomitych.
  Gdy raz spróbujesz zjazdu takiego
  Zapragniesz od razu i następnego.

  Ci co odwagą się wyróżniają
  Do Domu Strachosmoczego zaproszeni zostają,
  A dla bojaźliwych Mini Zoo Smocze
  Otwiera swoje podwoje urocze.

  Zapraszam również na lodowisko!
  Stworzone przez cudne mroźne smoczysko.
  Ono oprócz tafli lodowe ostrza wyczaruje
  I wycieczkę po parku lodowych rzeźb zaoferuje.

  Smocza karuzela to atrakcja niezapomniana
  Bowiem przez wirujące smoki jest napędzana,
  A gdy zglodniejesz, zapragniesz spoczynku,
  Przy Smoczym grillu zaznasz odpoczynku.

  Lecz oprócz tych wszystkich zabaw i swawoli
  Goście zdobywać wiedzę będą mogli do woli.
  W parku się bowiem Safe Zone znajduje,
  Która ochrona smoków się pilnie znajduje.

  Tam opiekunowie o smokach opowiedzą,
  Na wszystkie pytania gości odpowiedzą.
  Pokażą jak dbać o te niezwykłe stworzenia,
  Pozwolą podejrzeć akt narodzenia.

  Wytłumaczą, że choć niektóre lubią z ludźmi bywać
  Inne na wolności wolą przebywać
  I że wszystkie na miłość naszą zasługują,
  I nią nas również obdarowują
  ❤️

  I choć atrakcji było by jeszcze wiele,
  Zakończę bo miejsca już jest niewiele.
  ☺️

 4. Każdy kto był dzieckiem marzył o smoku i super gdyby dłużej trwał w radosnym amoku! By radość nie trwała chwile wymyśliłem atrakcje która ucieszy wszystkich mile! Możliwość wyhodowania własnej miniatury smoka, którego jak własnego pupila się kocha. Byłaby to wersja mała, domowa, co to gdy chce pod biurkiem się chowa. Jego tworzenie, to mała zabawa genami, czyż wizja kreacji wymarzonego pupila dzieci nie mami? Do wyboru byłyby smoki zielone, czerwone, czarne, niebieskie jednym słowem całkiem szeroka kolorystycznie plejada – każdy coś dla siebie poskłada. Smoczek to wiadomo poważna sprawa by nie sfajczył domu istnieje obawa. I wy też że tak może się stać o tym wiecie, temu smoczą tresurę zaoferowałbym w pakiecie. Nadal jest coś co was wzbrania? Dobrze słyszę, macie na myśli wysokie koszty utrzymania? Smoczek jadłby jedną owce dziennie, lecz i na tak duże koszta są pomysły zbawienne. W pakiecie premium będzie sztuka smoczo-łuskowego rzemiosła, co by cena zakupu owiec was nie przerosła. Gdy je poznacie, światu cudną smoczą biżuterie dacie. Któż zaś nie chciałby mieć ozdoby będącej częścią takiego pradawnego gatunku w której zyskacie niezmiernie dużo na wizerunku? Adoptuj smoka, atrakcja dla każdego i tego dużego i małego.
  Akceptuję regulamin

 5. Każdy kto był dzieckiem marzył o smoku i super gdyby dłużej trwał w radosnym amoku! By radość nie trwała chwile wymyśliłem atrakcje która ucieszy wszystkich mile! Możliwość wyhodowania własnej miniatury smoka, którego jak własnego pupila się kocha. Byłaby to wersja mała, domowa, co to gdy chce pod biurkiem się chowa. Jego tworzenie, to mała zabawa genami, czyż wizja kreacji wymarzonego pupila dzieci nie mami? Do wyboru byłyby smoki zielone, czerwone, czarne, niebieskie jednym słowem całkiem szeroka kolorystycznie plejada – każdy coś dla siebie poskłada. Smoczek to wiadomo poważna sprawa by nie sfajczył domu istnieje obawa. I wy też że tak może się stać o tym wiecie, temu smoczą tresurę zaoferowałbym w pakiecie. Nadal jest coś co was wzbrania? Dobrze słyszę, macie na myśli wysokie koszty utrzymania? Smoczek jadłby jedną owce dziennie, lecz i na tak duże koszta są pomysły zbawienne. W pakiecie premium będzie sztuka smoczo-łuskowego rzemiosła, co by cena zakupu owiec was nie przerosła. Gdy je poznacie, światu cudną smoczą biżuterie dacie. Któż zaś nie chciałby mieć ozdoby będącej częścią takiego pradawnego gatunku w której zyskacie niezmiernie dużo na wizerunku? Adoptuj smoka, atrakcja dla każdego i tego dużego i małego.

 6. Zapraszamy! Dziś otwarcie!
  Smok Was wita już na starcie.
  Moc atrakcji, mocnych wrażeń
  Można doznać też obrażeń!
  Ale bez ryzyka
  Nikt ze smokiem nie pobryka.
  Są przekąski, karuzele
  Takich punktów jest tu wiele.
  Ale dzisiaj chcemy skusić
  Na atrakcję gdzie śmiech dusi.
  Trampoliny rozstawione
  Z brzuchów smoków są zrobione.
  One lubią te łaskotki
  Gdy je gniotą nasze botki.
  Lecz to nie jest łatwa sztuka
  Bo gdy dotkniesz smoka brzucha
  Kula ognia z jego paszczy wystrzela
  A one mają bardzo dobrego cela.
  Śmiałek musi unikać ognistych kul
  Bo inaczej poczuje srogi ból.
  Ale gdyby tego było mało
  To smok chiński użyczy swe ciało.
  Jak skakanka w powietrzu wiruje
  I twe nogi skutecznie zajmuje
  Byś odbijając się od brzucha nad nim przeskoczył
  I kulę ognistą przeoczył.
  Zabawa jest trochę niebezpieczna
  Ale w Parku Smoków konieczna.
  Serdecznie zapraszamy! Lecz przed przybyciem
  Ubezpiecz się! Na wypadek gdybyś się miał żegnać z życiem. 😉

 7. Mój pomysł na atrakcję w moim parku byłby portal do krainy smoków. Wchodząc do portalu przenosimy się do magicznego świata w którym wszystko jest możliwe, pełnego smoków, magii i czarów i od razu zakochujemy się w tym miejscu. Na naszej drodze pełnej przygód spotykamy tam różne smoki (ale wszystkie są przyjazne, więc spokojnie :D). Ogniste robiące piękne pokazy, wodne pluskające się w wodzie i tworzące deszcz a także wiele innych. Kto wie, może akurat tam znajdziemy swojego smoczego przyjaciela? Smoki można by karmić, głaskać, podziwiać. A wielka otwarta przestrzeń zapewniłaby nam atrakcję na długie godziny spędzone w parku. Spacer ścieżkami i poszukiwanie smoków, a może to smoki znalazłyby nas? W końcu nasze smoki uwielbiają uwagę oraz psikusy 🙂
  Akceptuję regulamin

 8. W moim parku smoków największą atrakcją byłaby – oczywiście po założeniu odpowiedniego kombinezonu – możliwość nocnego lotu ponad linię chmur, by tam doświadczyć najpiękniejszego widoku w swoim życiu – kosmosu niezakłuconego zanieczyszczeniami powietrza i sztucznym światłem, a to wszystko na grzbbiecie magicznej bestii.
  Akceptuję regulamin.

 9. W moim parku pojawiłoby się wiele atrakcji ze smokami w roli głównej, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Byłby Smoczy Młyn, odpowiednik diabelskiego młyna z tą różnicą że wielki smok oplatałby go swoim ogonem i ział ogniem. Byłby też Dom Smochów w którym za straszenie odpowiadałyby smoki, które goniłyby wózek jadący z gośćmi parku, ziałyby ogniem, dotykały niepostrzeżenie swoim obślizgłym ogonem.
  Oczywiście towarzyszyłby temu motyw opuszczonego zamku, którego pilnują groźne smoki. Po wyjściu dla kontrastu, byłoby Smokowe Przedszkole w którym można by było poznać zwyczaje smoków poprzez opiekę nad nimi (roboty świetnie imitujące małego smoka). Pozatym w moim parku znajdowałoby się wiele karuzel, basenów, zjeżdżalni, kolejek i innych atrakcji z motywem smoków.

  Akceptuję regulamin.

 10. Mega zjeżdżalnia wodna w środku sztucznego smoka. Zaczynałoby się od jego głowy, a w środku podziwiało smoczy mózg, smoczy żołądek i płuca. Podróż oczywiście odbywałaby się na czerwonej krwince po smoczym krwioobiegu 😉 A czy wyjście tego tunelu/zjeżdżalni byłby pod ogonkiem smoka? Sami zdecydujcie 😉
  Akceptuję regulamin.

 11. Myślę, że wspaniałym pomysłem byłoby stworzenie „Kreatywnego Inkubatora” a więc specjalnego miejsca wylęgarni smoczych jaj, w którym odwiedzające park dzieci mogłyby pomalować jedno wybrane przez siebie jajo niczym pisankę wielkanocną, nadając mu niepowtarzalny i wyjątkowy wzór. Najlepsze byłoby w tym jednak to, że smok po wykluciu z jaja miałby właśnie takie kolory i wzory jak namalowane na jajku. Dzięki temu świat smoków stałby się jeszcze bardziej niezwykły i barwny. A odwiedzające go dzieci mogłyby w przyszłości odnaleźć wśród ogromnej populacji smoków tego, któremu kiedyś nadały wygląd.
  „Akceptuję Regulamin”

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię grą planszową! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać PARK SMOKÓW.

  • Zgodnie z regulaminem czas na przesłanie danych kontaktowych to 7 dni. Autor komentarza nie skontaktował się z nami. Nagroda zostanie przekazana innej osobie.

 12. W moim parku rozrywki byłby smoczy klub taneczny o nazwie „Drag On”. W środku byłyby kolorowe światła, kula dyskotekowa, lasery, tańczące smoki, smoki za barem, bezalkoholowe smocze drinki „dragonki”. I oczywiście DJ Smoczi. Świetna zabawa dla dużych i małych.

 13. Moim zdaniem taki Park smoków powinien być REZERWATEM, a wstęp do niego możliwy tylko i wyłącznie pod „peleryną niewidką”. Tak jak pobiera się okulary 3D w kinie, tak tu w szatni dostaniesz płaszczyk. Możliwość wejścia do takiego rezerwatu i szansa obserwacji smoków w ich naturalnym środowisku byłaby chyba największą atrakcją.

 14. W moim Parku Smoków chyba stworzył bym miejsce, w którym zwiedzający mógłby wejść „w skórę smoka” i zobaczyć, że nie ma on lekkiego życia 🙂 Np. poprzez okulary VR można by rozgrywać różne epizody (scenariusze) z życia takiego smoka – od maleńkości np. nauka latania, gdy musisz skoczyć w wielką przepaść i machać rękami wystarczająco szybko, by unieść się w powietrze by uniknąć upadku. Albo obrona własnego gniazda przez uporczywimy bohaterami i rycerzami chcącymi cię zgładzić by „zdobyć rękę księżniczki itp”. Albo scenariusz gdzie musisz poszukiwać złota i skarbów do swojego skarbca 🙂
  Taka atrakcja była by fajna 😀 Ba! Jest to nawet fajny pomysł na stworzenie gry 😀

  *Akceptuję regulamin

  • W moim Parku Smoków znajdowałaby się karuzela, w której wsiadałoby się do czteroosobowych wagoników w kształcie barwnych smoków. Przy uruchomieniu karuzeli smoki podrywałyby się do góry i rozpościerały swoje skrzydła, latały by na przemian góra i dół. To byłby piękny widok.

 15. Akceptuję regulamin.

  Atrakcją w moim parku smoków byłaby rozmowa ze smokiem poprzez podłączenie się do specjalnego hełmu, który umożliwia zrozumienie tego, co smoki mówią. Hełm pozwala jednocześnie na rozumienie języka smoków, a także na wydawanie dźwięków identycznych z tymi smoczymi zamiast zwykłej ludzkiej mowy. Dzięki temu wynalazkowi cały park rozrywki może poszczycić się najlepszym dbaniem o dobrostan smoków, które są traktowane jak przyjaciele i dla których obecność w naszym otwartym parku smoków jest nie tyle rozrywką, co niesamowitym przeżyciem i możliwością obcowania z inną kulturą. Dzięki temu niesamowitemu urządzeniu udało się stworzyć miejsce, w którym nie ma żadnych okazów, tylko odwiedzające go smoki oraz ludzie, którzy potrafią nawzajem się zadziwiać w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze 🙂

 16. Moim pomysłem jest ogromna kolejka górska w kształcie smoka. Uwielbiam emocje związane z karuzelami a taka kolejka byłaby ekscytująca i przypominała lot na smoku. Akceptuję regulamin 😀

 17. Uwielbiam piłkę nożną i sport, więc w moim Parku Smoków nie mogłoby zabraknąć aktywności sportowych. Większość smoków, jest co tu dużo mówić, dużych rozmiarów, więc gra w piłkę wyglądałaby interesująco, a na pewno nie byłaby taka prosta! Chyba bardziej przypominałaby rugby, gdzie śmiertelnicy w ekspresowym tempie musieliby złapać piłkę. Żeby było trudniej dla nas, a dla smoków łatwiej, piłkę odbiłaby ogonami… W jednej atrakcji na pewno zawierałoby się duuużo ruchu, a jak wszyscy wiemy, ruch to zdrowie i przy każdej grze się przyda.
  Akceptuję regulamin

 18. W moim PARKU SMOKÓW na centralnym placu pojawiłaby się atrakcja pod nazwą CZARODZIEJSKA FONTANNA. Tryskałaby ona nie tylko „zwykłą” wodą, ale także prawdziwym „złotym deszczem”. Zwiedzający mogliby się w jej wodach nie tylko ochłodzić ,ale i niektórzy wzbogacić. Aby czarodziejska moc fontanny „zadziałała” ,to mogliby wchodzić do niej tylko osoby pojedynczo. „Złoty deszcz” polałby się tylko na osoby, które mają dobre serce, są wrażliwe na krzywdę drugiego człowieka, mają niewyczerpane pokłady empatii!
  To byłoby najlepszym dowodem na to, że DOBRO WRACA!!!
  „AKCEPTUJĘ REGULAMIN”

 19. W moim PARKU SMOKÓW na centralnym placu pojawiłaby się atrakcja pod nazwą CZARODZIEJSKA FONTANNA. Tryskałaby ona nie tylko „zwykłą” wodą, ale także prawdziwym „złotym deszczem”. Zwiedzający mogliby się w jej wodach nie tylko ochłodzić ,ale i niektórzy wzbogacić. Aby czarodziejska moc fontanny „zadziałała” ,to mogliby wchodzić do niej tylko osoby pojedynczo. „Złoty deszcz” polałby się tylko na osoby, które mają dobre serce, są wrażliwe na krzywdę drugiego człowieka, mają niewyczerpane pokłady empatii!
  To byłoby najlepszym dowodem na to, że DOBRO WRACA!!!

 20. Moim parku smoków jednym z atrakcji byłby szybki lot nad parkiem i okolicznymi miejscowościami. Jednak chcąc się przelecieć trzeba podpisać wszystkie zgody, w tym tą, że jest się świadomym niebezpieczeństwa i możliwości wypadku – nawet śmiertelnego!

 21. Idąc tropem smoków lubiących złoto i skarby, w moim parku, każdy miałby szansę zmierzyć się ze smokami w zabawie „treasure hunt”. Kto pierwszy rozszyfruje wskazówki rozsiane po całym parku i odnajdzie ukryty przez ekipę skarb? Czy będziesz to Ty i twoja drużyna, czy też instynkt smoków okaże się niepokonany?
  Akceptuję regulamin

 22. Kto nie chciałby polatać na smoku? A kto nie chciałby polatać jako smok? Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym w moim parku rozrywki byłaby możliwość przeniesienia swojej świadomości do umysłu smok. Dzięki czemu przez kilka minut można się poczuć jak smok, a wtedy pełna dowolność: można latać po nieboskłonie, ziać ogniem, ryczeć z całych sił czy po prostu dumnie pozować do zdjęć. Oczywiście takim smok nie działaby się krzywda, ich umysły wtedy by słodko spały.
  “Akceptuję regulamin”.

 23. Prawdziwa smocza atrakcja, pełna dreszczyku emocji i okazji do nauczenia się czegoś nowego! Dzięki naszej najlepszej hodowli i linii rodowodowej zdołaliśmy w końcu uzyskać największego smoka świata!

  Możliwości obejrzenia to nie wszystko! Każdy gość VIP będzie miał szansę przespacerować się wzdłuż układu ogniowego i pokarmowego naszego Pimpusia! Już dziś zakup bilety VIP dla całej rodziny!
  Poczuj prawdziwy gorący oddech grozy i kwaśny wydech żołądkowy! Nie przegap naszej najlepszej atrakcji!

  Park rozrywki Draconis zastrzega sobie prawo do wyłączenia z odpowiedzialności w przypadkach wypadków, pożarcia, podpalenia, zadeptania, stopienia w kwasie. Przed wejściem na atrakcję należy podać własne dane osobowe oraz najbliższych członków rodziny.

  Akceptuję regulamin

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Postanowiliśmy nagrodzić Cię, przyznając drugie miejsce! Gratulujemy! Osoba, która wcześniej została wybrana, nie zgłosiła się w czasie i nie podesłała adresu, dlatego nagrodę przydzielamy Tobie.
   Wyślij proszę dane adresowe, wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody na adres redakcja@popbookownik.pl. W tytule maila proszę podać PARK SMOKÓW.

 24. Smoczapływalnia z plezjozaurami, ichtiozaurami, mezozaurami czy spinozaurami myślę, że były dla wielu spełnieniem marzeń z dużą dozą adrenaliny. W ofercie była by możliwość pływania z tymi zwierzętami korzystając ze specjalnej łodzi podwodnej albo dla odważnych nurkowanie w specjalnym kombinezonie bez specjalnych zabezpieczeń 😉 Uważam, że była by to specjalna atrakcja dla wszystkich tych, którzy chcieliby poznać dinozaury ale od strony wodnej mniej znanej dla człowieka żyjącego w czasach świetności tych dużych strunowców.

  Akceptuj regulamin konkursowy.

 25. Myślę, że ciekawą alternatywą dla wszystkich zainteresowanych dzieci i dorosłych była by możliwość pobrania nauki jako lekarz dinozaurów np. jako stomatolog 😉 Ze względu, na wielkość organów tych zwierząt myślę, że taka zabawo-nauka była by bardzo ciekawa z punktu widzenia medycyny. Ponadto, taka zabawa miałaby charakter edukacyjny, aby pokazać tworzącą się próchnicę i możliwe do zastosowania metody leczenia. Uważam, że znajdzie się bardzo duża grupa chętnych to podjęcia takiego wyzwania do wejścia w paszczę :))

  Akceptuje regulamin konkursowy.

 26. Cóż… A może zupełnie coś innego – smocza myjnia? Albo kosmetyczka? Dzieciaczki mogą takiego smoka wymyć z błotka, oparów sadzy czy resztek pożywienia (kości zwierząt spokojnie można by było wyjąć ręką z okolic międzyzębowych, tak podejrzewam), przy okazji wygłaskać, wyczesać futerko lub wypucować łuski na glans (zależy od typu smoka), zacerować dziury w błoniastych skrzydłach, zrobić manicure (ostre szpony to podstawa dobrych polowań), tym samym umocnić więź z danym osobnikiem. W wersji rozszerzonej (bonusowej) dziewczynki mogłyby smoczycom malować pazurki (wybór koloru w odcieniu jaskrawy różowy byłby jednak za punkty ujemne) czy ułożyć fryzurę, a może zrobić make up (u Shreka smoczyca miała w końcu nawet usta i rzęsy pomalowane). W końcu nie samym chlebem żyje smok, trzeba o niego prawidłowo zadbać, aby prezentował się pociągająco (tzn. przyciągając tłumy odwiedzających)!

  Akceptuję regulamin

 27. Największą atrakcją w moim parku byłaby magiczna komnata. Przed wejściem do niej każdy człowiek musiałby odpowiedzieć na kilka pytań. Następnie po wejściu do niej zobaczyłby w lustrze siebie jako smoka. Na pamiątkę dostawałby wydrukowaną w drukarce 3D figurkę ze swoją smoczą podobizną!

 28. Największą atrakcją w moim parku byłaby magiczna komnata. Przed wejściem do niej każdy człowiek musiałby odpowiedzieć na kilka pytań. Następnie po wejściu do niej zobaczyłby w lustrze siebie jako smoka. Na pamiątkę dostawałby wydrukowaną w drukarce 3D figurkę ze swoją smoczą podobizną!

 29. Byłaby to smocza wypraw, gdzie ludzie na smoku mogliby zwiedzić kawałek świata! W zależności od swego wyboru mogliby polecieć na smoku i zobaczyć świat z góry, lub udać się na wędrówkę na smoczym grzbiecie! To z pewnością byłaby wyjątkowa atrakcja, której długo nie można zapomnieć. Dostarczyłaby wielu emocji!!

 30. Każdy, kto czytał „fakty imity o smokach” wydawnictwa Nasza Księgarnie wie, że przysmakiem smoków jest krotoskała i że smoki zrobią dla jej uzyskania wiele 😉 Moim pomyslem jest labirynt w parku (pelen zagadek, wyzwan i ruchomych scian) – każdy kto zechce, może zmierzyc się ze skokiem w wyscigu do centrum labiryntu, gdzie na srodku umieszczono kawalek krotoskaly. Jesli zdobędzie go smok- zabawa się konczy, jesli zas czlowiek- moze on wtedy przehandlowac zdobytą krotoskałę ze smokiem, ktory- by dostac krotoskale, moze zaproponowac lot na grzbiecie, pieczenie kielbasek w ogniu z paszczy… albo inne atrakcje ktore razem wymyslą 😉 krotoskaly nie da sie kupic, zatem jest to jedyna mozliwsoc zdobycie ekstra atracji w parku 😉

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu