„Park Beyond” – pierwszy materiał wideo przedstawiający rozgrywkę

Wydawca Bandai Namco Entertainment przedstawia materiał wideo przybliżający rozgrywkę z Park Beyond. Czy dostaniemy następcę kultowej produkcji Rollercoaster Tycoon?

Po przedstawieniu kampanii gry, jej barwnej obsady i zadziwiającej koncepcji, najnowszy zwiastun przybliża wiele możliwości i zasobów, których gracze będą mogli użyć, aby ich biznes odniósł sukces. Jak funkcjonują sklepy i ich asortyment? Jakie są potrzeby odwiedzających i pracowników? Wszystkie szczegółowe funkcje zarządzania są dostępne w określonych zakładkach, aby zadbać o bezpieczny, zabawny i dochodowy park.

Gracze, którzy chcą wykorzystać swoją wyobraźnię i przekuć pomysły w rzeczywistość mogą skorzystać z tysięcy dostępnych w Park Beyond zasobów. Tryb piaskownicy pozwoli stworzyć swoją własną grę i od razu zabrać się do budowania i dekorowania, a każde przygotowane dzieło można zapisać i ponownie wykorzystać w przyszłych parkach. Natomiast odpowiednią atmosferę dostarczą dobrane kolory, światło, a nawet muzyka. Układ terenu, jego ukształtowanie oraz drążenie tuneli również są pod kontrolą graczy, co nadaje dodatkowego wymiaru parkom oraz zawartym w nich atrakcjom.

Park Beyond ukaże się w pudełkach 16 czerwca w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej w wydaniu Standard Edition na PlayStation 5 oraz Xbox Series X oraz na PC w wydaniu Day One Edition.

Od 9 maja ruszają zamknięte testy beta Park Beyond, na które gracze mogą zapisać się pod tym linkiem.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu