„Paradise Lost” w przedsprzedaży na Nintendo Switch

Wydawca gier wideo All in! Games i studio deweloperskie PolyAmorous ogłaszają, że narracyjna gra przygodowa post-apo Paradise Lost, przedstawiająca alternatywną historię świata, jest już dostępna w przedsprzedaży na Nintendo Switch przed jej premierą 3 grudnia.

II wojna światowa nigdy się nie skończyła. Po 20 latach walk naziści przeprowadzili atak nuklearny w Europie. W następstwie ataku zniszczone i skażone promieniowaniem serce Europy pozostaje odcięte od świata i otoczone tajemnicą.

Jest zima 1980 roku. Szymon, dwunastoletni chłopiec wychowany na postapokaliptycznym pustkowiu, odkrywa opuszczony nazistowski bunkier, a w nim podziemny świat, gdzie mitologia słowiańska miesza się z retro-futurystyczną technologią. Poznaj historię bunkra, od przejęcia przez polski ruch oporu do ostatecznego losu jego mieszkańców. Co ich spotkało?

Choć bunkier jest opuszczony, z Szymonem kontaktuje się tajemnicza dziewczynka, Ewa, korzystając z dostępnej technologii. Może jeśli ją znajdzie, Ewa pomoże mu odkryć jego przeszłość. Może jeśli ją znajdzie, nie będzie już sam…

Więcej informacji o Paradise Lost znajdziecie na oficjalnej stronie, Steamie, Facebooku i Twitterze.

>> Polecamy: „Paradise Lost” – recenzja gry <<

Bazowa cena wydania na Nintendo Switch wyniesie 60 PLN, ale pierwsi nabywcy będą mogli skorzystać z 40% zniżki przez określony czas.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu