Pająki siejące strach… w wodzie. Zobaczcie pierwszy zwiastun chińskiego „Abyssal Spider”

Kiedy myślałeś, że pająki nie dorwą cię w wodzie i jesteś bezpieczny, przychodzi chiński reżyser i uruchamia twoją fobię na nowo.

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Abyssal Spider od Joego Chiena. Fabuła produkcji opowiada historię członka ekipy ratunkowej, Ajie’go (w tej roli Wang Yangming). On i jego zespół udają się na misję na tankowcu rafowym w trakcie sztormu. Trafiają jednak na upartego kapitana, który nie chce się poddać. W tym samym czasie na morzu widać przerażający cień, wciągający ludzi w odmęty wody. Przetrwawszy ten horror, Ajie, lata później, przezwycięża traumę i wraca do starych zajęć. Ale przerażające wydarzenia rozpoczynają się od nowa… Podwodne potwory nie śpią.

Premierę filmu zaplanowano na wrzesień w Chinach i Tajwanie. Na razie nie ma informacji o ewentualnym debiucie Abyssal Spider w innych krajach.

Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co brytyjskie. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu