Oficjalny kalendarz ,,2022 World Of Warcraft”

Dobry kalendarz na nowy rok to podstawa. Co powiecie na taką propozycję od Wydawnictwa Insignis?

wow

W sklepie wydawnictwa Insignis czeka na was wyjątkowy, oficjalny kalendarz ścienny World of Warcraft na rok 2022 Piękna grafika, zaznaczone święte regularne i te związane z grą. Must have dla każdego fana. Pospieszcie się, kalendarz został wydrukowany tyko nakładzie 1000 egz.

Kalendarz dostępny TUTAJ.

Oficjalny kalendarz ścienny z grafikami z World of Warcraft to świetne narzędzie ułatwiające organizację czasu. Produkt łączy w sobie praktyczne zastosowanie z atrakcyjnym

wyglądem. Górną część kalendarza zdobi wysokiej jakości ilustracja, dolną zaś, z rozpiską dni, wzbogacają obrazki mniejszego formatu, powiązane tematycznie z główną grafiką. Każdy miesiąc ma własny motyw odnoszący się do jednego z dodatków do gry.

Oprócz tradycyjnych świąt w kalendarzu zostały również wyszczególnione daty rozpoczęcia i zakończenia ich odpowiedników charakterystycznych dla gry World of Warcraft. Dzięki temu możecie z łatwością zaplanować wcześniej czas potrzebny na zdobycie atrakcyjnych nagród z nimi powiązanych. Format kalendarza oraz wysokiej jakości papier kredowy, na którym został wydrukowany, umożliwia również uzupełnianie dni o własne notatki.

Kalendarz możecie wygrać u nas w konkursie.

wow

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu