Wygraj książkę „World of Warcraft: Kronika. Tom III” i kalendarz

-

U nas Mikołaj przyszedł odrobinę wcześniej i przyniósł dla was wór niesamowitych prezentów. Zatem przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są książka World of Warcraft: Kronika. Tom III oraz oficjalny kalendarz World of Warcraft na nadchodzący rok!
Wygraj książkę "World of Warcraft: Kronika. Tom III" i kalendarz

World of Warcraft: Kronika. Tom III to kolejna odsłona wieloczęściowej sagi o Azeroth.

Przeczytajcie, jak działania Płonącego Legionu doprowadziły do rozpętania tajemniczej plagi nieumarłych oraz wepchnięcia Hordy i Przymierza w nową erę konfliktów. Wczujcie się w dylematy kultowych bohaterów – Arthasa Menethila, Jainy Proudmoore, Thralla i Illidana Burzogniewnego – którzy muszą zdecydować, ile są gotowi poświęcić, by ocalić swój świat. Kronika. Tom III to istna skarbnica nieujawnionej dotąd wiedzy o postaciach i wydarzeniach, które ukształtowały najnowszą historię uniwersum Warcrafta. Ta zapierająca dech księga z grafiką i ilustracjami Petera C. Lee, Josepha Lacroix, Romana Kenneya, Roba Sevilli, Cole’a Eastburna, Stantona Fenga i innych, tchnie nowe życie w niesamowity świat legendarnych bohaterów i złoczyńców.

Wygraj książkę "World of Warcraft: Kronika. Tom III" i kalendarz

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Insignis, mamy dla was dwa pakiety, w których skład wchodzą: jeden egzemplarz książki World of Warcraft: Kronika. Tom III oraz Oficjalny kalendarz 2022 World Of Warcraft.
Co trzeba zrobić aby zdobyć nagrody?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie:

Która postać z uniwersum World of Warcraft jest twoim ulubieńcem? Swoją odpowiedź uzasadnij.

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Ich autorzy zostaną nagrodzeni jednym egzemplarzem książki World of Warcraft: Kronika. Tom III oraz Oficjalnym kalendarzem 2022 World Of Warcraft. Na wasze zgłoszenia czekamy do 13 grudnia 2021, do godziny 23:59.

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.
 1. Organizatorem konkursu jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród wydawnictwo Insignis.
 2. Konkurs odbywa się na stronie https://popbookownik.pl/.
 3. Konkurs trwa do 13 grudnia 2021 roku, do godziny 23:59.
 4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do Internetu.
 5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat.
 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. W zgłoszeniu Uczestnik powinien zawrzeć klauzurę: “Akceptuję regulamin”. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem. 
 7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.
 8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze dwie najciekawsze według niego. Autorom wybranych komentarzy zostaną wręczone nagrody: jeden egzemplarz książki World of Warcraft: Kronika. Tom III oraz Oficjalny kalendarz 2022 World Of Warcraft.
 9. Wyniki zostaną podane na stronie z konkursem w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, jako odpowiedź na zwycięski komentarz, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 30 dni od przekazania danych adresowych przez Zwycięzców do Organizatora.
 10. W przypadku niepodania przez zwycięzcę danych w ciągu siedmiu dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników, nagroda dla niego przepada i przechodzi dalej, do osoby, którą Organizator wskaże jako tę z kolejną najciekawszą według niego odpowiedzią.
 11. Nagrody stanowią: World of Warcraft: Kronika. Tom III oraz Oficjalny kalendarz 2022 World Of Warcraft.
 12. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski.
 13. Jeden uczestnik może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz – to znaczy, dodać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe.
 14. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.
 15. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.
 16. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.
 17. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.
 18. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.
 19. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.
 20. Dane określone w punkcie 14 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.
 21. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.
 22. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni
Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

24 komentarzy

 1. Moją ulubioną postacią w uniwersum Warcrafta jest Thrall. Osierocony zaraz po urodzeniu został przygarnięty przez Blackmoore’a, co pozwoliło mu spojrzeć trochę z perspektywy ludzi na otaczający go świat. Ponadto zaprzyjaźnił się z ludzką kobietą, co pozwoliło mu, wywodzącemu się z rasy wojowniczych, a w pewnym momencie bezwzględnych i krwawych, choć honorowych orków, nabyć w pewnym sensie człowieczeństwa.

  Jest to postać, która przechodzi przez swą wewnętrzną drogę od rozumienia ludzi, poprzez zrozumienie orków – swego ludu, które pozwala mu zdobyć szerszą perspektywą w różnych rasowych relacjach. Różni się od większości swych pobratymców tym, że jest w stanie wyciągnąć rękę do ludzi, jak chociażby do Jainy Proudmoore, a nawet do całego Przymierza (vide wspólny cel w Northrendzie czy podczas oblężenia Orgrimmaru). Nie napędza go wojna i pokonani przeciwnicy, tylko dobro swego ludu. Mimo ogromnej siły fizycznej oraz szamańskiej, nie rzucał się na oślep do walki na każdego. Wolał załatwiać sprawy słowem, a nie młotem, czy piorunem, dlatego potrafił zjednywać sobie wiele osób, i to z różnych ras. I mimo, że czasem nie udało się uniknąć konfrontacji, jak z Daelinem Proudmoorem, swoją postawą i honorem był w stanie przekonać nawet córkę Daelina do prawdziwie słusznej sprawy, jaką było znalezienie bezpiecznego miejsca, w którym jego lud, a także inne towarzyszące rasy, będą mogły żyć w spokoju.

  Lecz nawet ten wyrazisty bohater ma swoje przywary. Wyznaczył na tymczasowego Wodza Hordy Garrosha, mimo uwag swego przyjaciela, Cairne’a, co skończyło się ostatecznie dla Cairne’a śmiercią. Był także gotów zabić Garrosha pod koniec oblężenia Orgrimmaru. Aż w końcu dokonał tego później w pojedynku mak’gora, w którym nie zachował się honorowo według standardów swego ludu.

  Tak samo, jak każdy człowiek, zadawał sobie pytanie o swój własny sens, o jego miejsce w świecie, o swoją samotność. Bo pomimo bycia Wodzem, Thrall przez pewien czas był samotny. Na swojej drodze spotykał silne, mądre kobiety, jednak nie należały one do jego rasy. Ostatecznie znalazł miłość swego życia i zapragnął się ustatkować.

  Poprzez pokazanie Thralla z różnych stron, także tych typowo ludzkich, które widzimy na co dzień w naszych bliskich, przyjaciołach, czy obcych osobach, a także poprzez jego popełnianie typowo ludzkich błędów, czy też niejednoznacznych moralnie czynów, jego postać staje się w naszych oczach bardziej wiarygodna, a nawet ludzka, nieidealna, dzięki czemu bardziej potrafimy się z nią zżyć, polubić, ale także zrozumieć.

  Akceptuję regulamin

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką i kalendarzem! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe (najlepiej do najbliższego Ci paczkomatu), wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody przez wydawnictwo, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać WORLD OF WARCRAFT.

 2. Grommash Hellscrem – jeden z najwaleczniejszych orków oraz bohater orczej rasy, który wyzwolił ich spod klątwy krwi demona Mannorotha . Tylko on wiedziałby, co należy robić w mrocznych czasach, które nadeszły, gdy pokój wisi na włosku oraz co wykonać, by horda była silna i nierozerwalna. Wybitna postać, choć nie pisana była mu tak wielka sława, na jaką zasługiwał. Właściwie to postać tragiczna. 😛

  Akceptuję regulamin.

 3. Akceptuję regulamnin.

  Oto przed wami Królowa Kaldorei, Światłość nad Światłościami, ukochana pani nocnych elfów. Nieporównywalnie piękna, najwspanialsza monarchini w historii tego ludu. Niegdyś miłowana przez nocne elfy tak mocno, iż miasto nazwano na Jej cześć – Zin- Azshari. Niestety, piękna Królowa wywyższała Wysoko Urodzonych, którzy używali swoją nadzwyczajną magię, by wykorzystywać siłę Studni Wieczności. Mroczny Władca, Sargeras, widząc mieszanie się Królowej w ciemną magię, postanowił wykorzystać jej pragnienie ulepszenia świata, by wprowadzić Płonący Legion do krainy. Niszczycielskie siły Sargerasa dziesiątkowały i niszczyły wielkie Imperium Nocnych Elfów. Tysiące elfich braci umierało w mękach, podczas, gdy Wysoko Urodzeni byli bezpieczni, zaś Uwielbione Serce Ludu radowała się ze śmierci swych podwładnych. Niewzruszona wiedziała, iż poświęcenie jest konieczne, by zostać Królową nowego, idealnego świata, tak mocno przez nią upragnionego. Niedługo później, na skutek połączenia sił nocnych elfów i sojuszników z przyszłości, portal otwarty dla Płonącego Legionu został zniszczony. Mroczne wody Wiecznej Studni wstąpiły do pałacu, w którym Wysoko Urodzeni i Królowa mieli być bezpieczni. Aby się ratować utworzyła ochronną tarczę, która pod naciskiem wizji pękła, jednak Kwiat Życia Kaldorei nie utonęła. Wraz z nienawiścią, wściekłością, podłością jej ciało powiększało się. Stała się potężnym potworem, który miał odzwierciedlać jej pociąg do władzy, nikczemność i złośliwość, od zawsze kryjące się w jej duszy.
  Tysiące lat po rozbiciu, wraz ze swoimi poddanymi, została przemieniona przez Starożytnych w nagi. Osiedliła się w podwodnej krainie Nazjatar. Rozkazała wybudować najwspanialszy pałac na dnie oceanu i tam postanowiła się osiedlić, spiskując przeciwko tym, którzy ją pokonali. Kiedyś najpiękniejsza nocna elfka, teraz 6-metrowe monstrum, pokryte lśniącymi łuskami. Poruszająca się na czterech mackach zamiast nóg, z czterema ramionami, zamiast rąk. Pomimo okrutnego uśmiechu na twarzy, ta pozostała wciąż piękna, przypominająca o czasach świetności.
  Niegdyś najwspanialsza, najukochańsza, najpiękniejsza pani nocnych elfów.
  Dziś przerażająca, potężna, nieśmiertelna, Królowa Nag, Azshara. Nikt nie wie, gdzie czyha i co knuje Cesarzowa Nazjatar.
  Królowa urzekła mnie swoją potęgą jako silna i niezależna postać kobieca. Na stałe jej obecność odcisnęła się na kartach uniwersum Warcrafta. Jej kreacja w obu wersjach – dobrej i złej- jest mocno zaakcentowana. Bardzo rzadko można spotkać się z tak wyrazistą, charyzmatyczną bohaterką. Dodam też, iż bardzo lubię „te złe postaci”, gdyż zawsze za ich postępowaniem, kryje się jakaś ciekawa, nieraz mroczna historia. Poza tym uwielbiam krainę Nazjatar, jest wyjątkowa i dopracowana w każdym szczególe, jak i również jestem fanką rasy Nightborne. Uwielbiam całe lore z Suramar no i jako, że „nie ma światłości bez mroku” – królowa Azshara jako wyjątkowa postać i odbiegająca od tych bardziej ludzkich bohaterów jest dla mnie jeszcze bardziej fascynująca,

  • Hej!
   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bardzo spodobał nam się Twój pomysł, dlatego postanowiliśmy nagrodzić Cię książką i kalendarzem! Gratulujemy!
   Wyślij proszę dane adresowe (najlepiej do najbliższego Ci paczkomatu), wraz ze zgodą na ich przetworzenie w celu wysyłki nagrody przez wydawnictwo, na adres redakcja@popbookownik.pl.
   Na ich podanie masz 7 dni, po tym czasie nagroda przepada. W tytule maila proszę podać WORLD OF WARCRAFT.

 4. Jak dla mnie lider jest tylko jeden jeśli chodzi o ten świat – Panteon czyli przebudzeni Tytanii założeni przez Aman’Thul. W jego doskonały skład wchodzą: Eonar, Norgannon, Khaz’goroth, Golganneth i Aggramar. Jako stworzyciele, ich potęga jest nieograniczona, jednak tylko, gdy działają wspólnie. Mają oni znaczy wpływ na życie, tworzenie nowych planet, a nawet na bieg czasu. Bardzo ciekawa kreacja świata fantasy :-]

  Akceptuje regulamin

 5. Akceptuję regulamin.

  Moją ulubioną postacią w uniwersum Warcraft pozostaje Tyrande Whisperwind. Gdy poznajemy ją jako młodą nowicjuszkę już wtedy wykazuje się niezwykle niezachwianą wiarą w swoją boginię. Zostaje przez los postawiona w wielu sytuacjach zagrażających nie tylko jej życiu, ale także życiu bliskich jej osób i nigdy nie narzeka , a jej wiara zamiast słabnąć tylko mocnieje. Jest przykładem osoby która wychodzi silniejsza ze wszelkich niebezpieczeństw, a także jest gotowa poświęcić samą siebie i swoje własne szczęście dla dobra swojego ludu. Nie wybrała roli liderki Nocnych Elfów, a jednak oddaje się temu zadaniu w pełni i gdy przychodzi jej wybrać pomiędzy własnym szczęściem a bezpieczeństwem i losem swojego ludu, jest gotowa zrobić wszystko by dbać o tych, którzy za nią podążają. Mogłoby się wydawać że pomimo bycia nieugiętą wojowniczką i potężną kapłanką, nie ma miękkiej strony, ale w jej kluczowych momentach widać głęboką miłość do Malfuriona i ich przybranej córki Shandris, a także do wszystkich Nocnych Elfów. Tyrande jest dla mnie przykładem mocnej wiary i siły, która wychodzi z charakteru, a nie tylko z magii czy siły fizycznej.

 6. Postać ze świata World of Warcraft moja ulubiona,
  Jest Sylvanas Windrunner, nieumarła elfka nocą otulona.
  Jest ona bohaterką nie tylko książek ale i gier komputerowych,
  Perfekcyjna dowódczyni, co niesie śmierć z pozycji oddalonych.
  W rękach dzierży łuk i na polu walki cuda nim wyczynia,
  Żaden fortel oraz oręż się jej nie ima.
  Jak na prawdziwego łowcę, nie tylko śmiercionośne są jej strzały,
  Jej magiczne moce wiele śmierci też spowodowały.
  Szybka i zwinna, na polu walki przemyka jak cień,
  Kogo spotka, tego zawsze wytnie w pień.

 7. Świat wykreowany w World of Warcraft jest niezwykle barwny przez co trudno zdecydować się na jedną ulubioną postać. Biorąc pod uwagę, że we wszelkim fantasy lubię smoki i jestem smokofilem to mogłem wybrać tylko jedną postać a mianowicie Deathwing a konkretnie Neltharion’a czyli smoczego elementu układanki świata WoW. Każdy smok to prawdziwa siła, moc, potęga i co by tu dużo mówić lepiej smoka nie spotkać na swojej drodze bez super umiejętności…;)

  Akceptuje regulamin.

 8. Wow, tylko jedną? No cóż, byłaby nią Tyrande Whisperwind, kapłanka księżyca. Ujęła mnie jednak tym najbardziej, że jej „pojazdem” jest biały tygrys 😛 Ja w ogóle mam jakąś dziwną słabość do niej… Lubię oglądać jej fanarty na różnych stronach, sporo tego można spotkać. Wygląd nocnych elfów w „World of warcraft” jest po prostu genialny, fioletowa skóra, do tego niebieskawe włosy i ogromnie długie uszy (co czasem niekorzystnie wygląda przy tradycyjnie idealnym pięknie, ale to właśnie jest takie super), ale przede wszystkim świecące się oczy. Nie jest jakaś szczególna, ale jednak nietypowa i dlatego ją lubię.

  Akceptuję regulamin

 9. Dla mnie w świecie Warcraftu na zawsze zostaje najwiekszym bohaterem orc Broxigar. Dlatego, że czytając trilogie „War of the Ancients” właśnie dzięki niemu po raz pierwszy płakałem czytając książkę. Ku podziwu nie z powodu jego śmierci.

  Brox spelnił swój życiowy cel, osiągnął honor umierając w walcę, ofiarując swoje życie za życia przyjaciół i ratowanie świata przed Sargerasem.

  Każdy z nas powinien szukać tak szczytny cel. Brox mnie nauczyl empatii, zrobił ze mnie lepszego człowieka, za co mu (i autorowi książki) bardzo dziękuję.

  Akceptuję regulamin,
  Jakub.

 10. Akceptuję regulamin.

  Trudno jest wybrać jedną postać spośród takiej masy. Skoro jednak muszę – stawiam na Nobundo. Mimo, że został Złamanym, to dla mnie pozostaje nieugięty. Nie jest personą, która od razu rzuca się w oczy i epatuje charyzmą, a mimo to jest skuteczny w tym co robi i inspiruje wiele osób ze swojego otoczenia i nie tylko. Myślę, że jego skromność wynika z tego, że tragiczna przeszłość wpływa na jego psychikę po dziś dzień. Wydaje się, że inni darzą go większym szacunkiem niż on sam siebie. Nie jest to przykład bohatera wielkiego formatu, ale może właśnie dlatego łatwo mi z nim sympatyzować?

 11. Moim ulubionym bohaterem jest bez wątpienia Naaru. Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo tajemnicza i niejako mroczna. Idealnie pasująca to Świata Fantasy. Z jednej strony włada nieziemską mocą jaką jest światłość, a co za tym idzie, może używać w walce z wrogiem różnych czarów, ponadto może przywracać życie, wzmacniać inne postaci. Charakterystyczną cechą czarownik władających światłością jest szacunek do innych i całego otoczenia a usposobienie jest iście pokojowe, ale, no właśnie w przypadku tej bohaterki, jest jeszcze druga strona medalu, że nigdy nie umiera, w pewnym sensie, ponieważ po „śmierci” zamienia się w swoje przeciwieństwo i staje się zupełnie innym obrazem tej pięknej istoty. Zniszczenie i chaos to wówczas Jej dwie główne cechy. Ta różnorodność jaka wiąże się z Naaru sprawia, że jest bardzo uniwersalnym bytem, zarówno może stanąć po stronie dobra jak i zła. Niesie ze sobą dużo emocji o różnych nacechowaniu. To wszystko sprawia, że jest to moja ulubienica.

 12. Historia upadku największej nadziei ludzkości i jednego z najwspanialszych herosów to dramat, którego nie powstydziliby się najlepsi pisarze w historii. Arthas Menethil był ideałem, do którego mogli dążyć wszyscy ludzie: honorowy, odważny, gotowy za wszelką cenę bronić swojego królestwa. Niestety im wyżej jesteśmy, tym boleśniej odczuwamy upadek. Mogliśmy być świadkami jak jego decyzje z czasem były coraz bardziej drastyczne i prowadziły do jego zguby. Los, jaki go za to spotkał jest niesamowicie smutny i choć można poddawać w wątpliwość jego sprawiedliwość, nie można zaprzeczyć, że jest on dramatyczny. Rozwój tej postaci w innym, niż zwykle kierunku jest tym, co dla mnie uczyniło z niego najwspanialszą postać z całego uniwersum.

  Akceptuję regulamin konkursu.

 13. Jaina Proudmoore brała udział w tak wielu ważnych wydarzeniach w historii Warcrafta, że można by stworzyć naprawdę świetne odrębne książki o niej samej. Proudmoore przeżyła niektóre z najważniejszych momentów związanych z postaciami w serii (w tym zawarcie umowy z Hordą w celu obrony Góry Hyjal), ale była też na brutalnym końcu wielu momentów, takich jak widok jej miasta zniszczonego miasta Theramore.
  Jaina Proudmoore jest jedną z najlepszych ludzkich postaci kobiecych w serii Warcraft.

  Akceptuje regulamin.

 14. Anduin – postać skrajnie inna, o równie jednak silnym charakterze i przekonaniach. Postać ukształtowana zarówno przez niesamowitego ojca, jak i wiele innych, równie barwnych i spersonalizowanych postaci, które miały na niego ogromny wpływ. Anduin jest postacią której rozwój mamy szansę obserwować i oceniać, każdy przez własne pryzmaty. Blizzard, od kiedy wskazuje na Anduina jako postać będącą sobą, a nie synem Wariana, wręcz nakłania nas do wyrabiania sobie o nim zdania – tworzy dzięki temu wielopłaszczyznową, gotową na własne postrzeganie świata postać, skrajnie różniącą się od pozostałych znanych przywódców, wodzów czy zdobywców. Anduin chce walczyć ze złem, które nie jest ukryte za potęgą orków czy za kłami trolli – Anduin walczy ze złem które zagraża całemu światu. Walczy ze złem, które sam dostrzegł, a nie zostało mu podane i przedstawione. Przy czym nadal w jego sercu i głowie jest miejsce na miłosierdzie, na dawanie drugiej szansy i pomoc każdemu kto o nią poprosi.AKCEPTUJĘ REGULAMIN.

 15. Moją ulubioną bohaterką jest Alexstrasza jest bardzo pozytywna osoba stworzyła Drzewo życia dla elfów i zapobiega rozprzestrzenianiu się plagi ma siłę i odwagę wie czego chce i do tego dąży

 16. Myśląc o niesamowicie bogatej gamie bohaterów z wszystkich gałęzi i odnóży świata Warcraft nie sposób nie pomyśleć o tym, który „nie jest nocnym elfem ani demonem, lecz czymś więcej”. Jedna z najbardziej wyrazistych postaci tego świata. Zawładnięty nieszczęśliwą, można by rzec nawet poetycką, miłością prowadzi swoje życie w kierunku pewnej metaforycznej otchłani i zagłady. Jest w jego postaci pewien większy tragizm, któremu trudno przyglądać się obojętnie. Przypięty przydomek „zdrajca” może sugerować wiele, a zarazem nie mówi tak naprawdę nic kiedy głębiej poznamy historię tej postaci, która trwa ponad 10 tysięcy lat. Postać, która posiada tak wiele blizn, blizn przede wszystkim duszy, a jednak nigdy się ich nie wyrzeka i dalej kroczy ścieżką swojego własnego celu i niezwykłej determinacji. Jeżeli miałbym wybrać jedną ikonę uniwersum Warcraft, to bez wahania byłby to właśnie Illidan Stormrage.
  Pozdrawiam i AKCEPTUJĘ REGULAMIN.

  Borys F.

 17. Moim ulubieńcem jest Elune. Jestem zachwycona tą postacią, gdyż jako kapłanka chroni wszystkie istoty. Jej wygląd jest owiany tajemnicą i tylko wprawne oko jest w stanie dostrzec poprzez otaczające ją powłoki światła jej piękno. Akceptuję regulamin.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu