Nowy film Netflixa z Jennifer Lopez w jednej z głównych ról

Figurująca na afiszu Jennifer Lopez jest obecnie zaangażowana w kilka projektów filmowych. Fakt ten nie powstrzymuje jej od brania udziału w kolejnych przedsięwzięciach i jak donosi platforma Deadline i Comingsoon, zacieśnia współpracę z Netflixem, uczestnicząc w kolejnym filmie.

Lopez oficjalnie dołączyła do projektu, którego zwieńczeniem ma być film akcji The Mother. Ma on opowiadać historię zabójczyni, która po latach życia w cieniu postanawia wyjść z ukrycia, aby chronić swoją córkę. W rolę wspomnianej zabójczyni miałaby się wcielić oczywiście Jennifer. Sam pomysł na film jest łudząco podobny do powstałego w 1994 filmu Leon Zawodowiec i może właśnie o takich skojarzenia chodzi twórcom?
Scenariusz powstaje z udziałem Mishy Green odpowiedzialnej, chociażby za Krainę Lovecrafta oraz Andrei Berlof najbardziej znanej z napisania dramatu World Trade Center. Na datę premiery trzeba będzie jeszcze poczekać.

Dawid Szczęsny
Dawid Szczęsny
Jedyne, co wie to to, że nic nie wie, a im więcej wie o czymkolwiek, tym bardziej utwierdza się w fakcie, że nie wie nic o niczym. Humanista, przynajmniej według dobranych rozszerzeń. Mól książkowy i gracz komputerowy, miłośnik kultury i popkultury. Okazjonalny muzyk i poeta.

Popularne w tym tygodniu