Znamy obsadę adaptacji „The Midnight Club” od Netflixa

Mike Flanagan ogłosił obsadę nadchodzącej netflixowej adaptacji powieści Christophera Pike’a The Midnight Club.

W głównych rolach – śmiertelnie chorych młodych dorosłych – zobaczymy Adię, Igby Rigney, Ruth Codd, Williama Chrisa Sumptera, Ayę Furukawę, Annarah Shephard i Sauriyan Sapkotę. Dołączą do nich Zach Gilford, Samantha Sloyan i Matt Biedel. W rolę tajemniczej doktorki, zarządzającej hospicjum, wcieli się Heather Langenkamp.

Mike Flanagan wspomina, że Langenkamp jest dobrze znana fanom horrorów oraz iż marzył o stworzeniu takiego projektu od czasów nastoletnich.

Książka Christophera Pike’a została wydana w 1994 roku, a jej fabuła rozgrywa się w Rotterdam Home – hospicjum dla śmiertelnie chorych nastolatków, gdzie grupa pacjentów spotyka się o północy, by opowiadać sobie straszne historie. Zawierają oni pakt, na mocy którego ustalają, iż ktokolwiek z nich umrze pierwszy – skontaktuje się z resztą zza grobu.

Do Flanagana w adaptacji dołączy Leah Fong, scenarzystka odpowiedzialna za Nawiedzony dwór w Bly.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu