Nowe odcinki „Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial” już dostępne!

Ash i jego Pikachu pojawiają się w ostatnim sezonie, nowe odcinki debiutują w Polsce, wyłącznie na Netflix

Nowe odcinki Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial są już dostępne w Polsce, wyłącznie na Netflix. W 25 sezonie popularnego na całym świecie serialu animowanego zobaczymy Asha Ketchuma i jego Pikachu, a także Goh i Chloe, którzy wyruszą na poszukiwanie przygód w świecie Pokémonów.

„Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial” to finałowy etap dla Asha i jego Pikachu w serialu animowanym Pokémon, który zakończy się serią specjalnych odcinków upamiętniających ich 25-sezonową podróż. W ostatnim sezonie z tym kultowym duetem, trenerzy powinni śledzić ich przygody na Netflix, aby dołączyć do Asha i jego Pikachu, gdy wyruszą w kolejną podróż przepełnioną zwrotami akcji. Dodatkowe odcinki, w tym zakończenie serialu i specjalna kolekcja odcinków żegnających Asha Ketchuma, zostaną ogłoszone widzom w Polsce w późniejszym terminie.

Pokémon Company International pozwala fanom przyjrzeć się bliżej temu sezonowi, publikując najnowszy zwiastun:

Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial Streszczenie części drugiej:

Następna bitwa Asha w World Coronation Series toczy się przeciwko Drasnie z Elitarnej Czwórki Kalos, ale najpierw odwiedza on swoich przyjaciół Clemonta i Bonnie! Następnie Chloe spotyka innego przyjaciela Asha i bierze udział w Spektakularnym Konkursie Pokémonów z Eevee, a kiedy relacja Asha z Lucario przypomina mu o Greninji, wraca do Kalos na specjalny trening. W międzyczasie Goh musi zmierzyć się z ostatnimi próbnymi misjami w ramach Projektu Mew, a wędrówka przez Koronną Tundrę kończy się radosnym spotkaniem z rodziną Lillie. Gdy zbliża się turniej Masters Eight, pojawia się były rywal Asha, Paul — i Ash jest gotowy do walki!

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu