„Niewyjaśnione tajemnice” na Netflixie – nowe odcinki już za chwilę!

Netflix ujawnił datę premiery kolejnych odcinków serialu Niewyjaśnione tajemnice. Już niedługo będziemy mogli obejrzeć nowe epizody!

Jak głosi oficjalny opis:

W sześciu nowych odcinkach Niewyjaśnionych tajemnic będzie więcej niewyjaśnionych zniknięć, tragicznych wydarzeń i dziwacznych zjawisk. Być może jeden z widzów trzyma klucz do wyjaśnienia tych spraw. Detektywi, dziennikarze i członkowie rodzin zaprezentują intrygujące teorie (…)

Niewyjaśnione tajemnice to dwunastoodcikowy reboot w formie dokumentu, ukazujący prawdziwe tajemnice i niewyjaśnione śledztwa oraz paranormalne zjawiska. Oryginalna produkcja była emitowana na NBC w latach 1987-1997, później została anulowana. Projekt kontynuowano jeszcze na CBS oraz Lifetime.

Druga część pierwszego sezonu będzie liczyła sześć odcinków, a premiera została zaplanowana na 19 października.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu