Olivia Wilde u Marvela od Sony? Tak, i to jako reżyserka!

Znana aktorka, Olivia Wilde, ostatnio mogła zaprezentować swoje reżyserskie umiejętności w Szkole melanżu.

Teraz zagraniczne media donoszą, że to nie koniec jej kariery, bowiem Wilde podpisała kontrakt z Sony Pictures, na wyreżyserowanie filmu o bohaterce Marvela. Co to za film? Niestety, szczegółów nie ujawniono, jednak wiemy, że będzie to produkcja z główną rolą kobiecą.

Źródła spekulują, iż może to być obraz opowiadający o Spider-Woman, niemniej Sony nie wydało żadnego oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Według informacji, projekt ten ma u studia wysoki priorytet, a rozmowy z Olivią Wilde trwały już od jakiegoś czasu i do podpisania kontraktu niemal nie doszło.

Tajemnicza produkcja byłaby też kolejną z marvelowską główną rolą kobiecą od Sony Pictures. W tej chwili na tapecie jest przecież film reżyserowany przez S.J. Clarkson, a plotki głoszą, że opowiadać ma on o Madame Webb.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu