„Mortal Shell” na premierowym zwiastunie z muzyką od Rotting Christ

Już wkrótce na rynek trafi nowy soulslike Mortal Shell. Dzięki staraniom wydawcy, w zwiastunie pojawia się piosenka metalowego zespołu Rotting Christ.

Mortal Shell to ambitna, debiutancka produkcja studia Cold Symmetry, gdyż jest to soulslike. Ma on za zadanie przetestować zdrowy rozsądek i odporność umysłu gracza, ponieważ akcja została osadzona w wyniszczonym świecie pełnym demonów, w którym po ludzkiej cywilizacji pozostały jedynie ruiny oraz wątłe wspomnienia.

Na początku lipca pecetowcy mogli przetestować produkcję i podzielić się z twórcami swoimi wrażeniami. Najwyraźniej błędów nie było za dużo, ponieważ zdecydowano, że Mortal Shell ukaże się już 18 sierpnia na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych.

Co ciekawe, użyta w zwiastunie muzyka należy do popularnego blackmetalowego zespołu z Grecji, Rotting Christ. Ma on na swym koncie 13 albumów studyjnych, a wykorzystany utwór Χ Ξ Σ (666) pochodzi z wydanego w 2013 roku krążka Κατά τον δαίμονα εαυτού.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu