Mistrzostwa świata w Rainbow Six Siege trafiają do telewizji

0
Rainbow Six Siege to jeden z popularniejszych FPS-ów na rynku, lecz niestety trochę niedoceniony, m.in. przez polskich fanów i media. Ale to już przeszłość, bo mistrzostwa świata Six Invitational 2020 będzie można obejrzeć w TVP Sport!

Six Invitational to największa impreza zorganizowana z myślą o grze Rainbow Six Siege, która 1 grudnia 2020 będzie świętować pięciolecie obecności na rynku, a posiada ją 55 milionów graczy. Turniej rozpoczyna się 7 lutego (wtedy to fani będą mogli śledzić mecze fazy grupowej), a zakończy 16 lutego. Podczas całego wydarzenia 16 drużyn (m.in. Natus Vincere z jedynym Polakiem Szymonem Savesem Kamieniakiem w składzie) będzie walczyć o pulę nagród o wartości 3 miliony dolarów. Pełny plan wydarzenia i przewodnik po Six Invitational znaleźć można na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege, a dokładny harmonogram rywalizacji publikujemy poniżej:

7-9 lutego: Rozpoczęcie etapu grupy offline. Dostępny na https://www.twitch.tv/rainbow6pl (tylko pierwszy mecz) i https://www.twitch.tv/sporttvppl. Początek transmisji o godzinie 16:00.

11-12 lutego: Odbędą się pierwsze dwa dni rundy pucharowej online. Dostępne na https://www.twitch.tv/sporttvppl. Początek transmisji o godzinie 16:00.

14 lutego–17 lutego: Ostatnie dwa dni rundy pucharowej oraz finały w miejscu imprezy. Dostępne na https://www.twitch.tv/sporttvppl, stronie tvpsport.pl oraz kanale TVP Sport (fragmenty). Początek transmisji o godzinie 17:30.

SI_Groupstage_Day1

SI_Schedule_Playoffs

SI_Schedule_Main

Tegoroczny Six Invitational będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, dzięki współpracy polskiego oddziału Ubisoft z Telewizją Polską. W ramach umowy wszystkie dni meczowe Six Invitational 2020 będą transmitowane online za pośrednictwem kanałów Twitch, a później także strony tvpsport.pl oraz aplikacji mobilnej wraz z polskim komentarzem, który udzielą Patryk “Kiks” Cieszyński, Karol “Alban” Pakosz oraz Maciej “Sebol” Majewski. Ścisłe finały, które odbędą się w dniach 14-16 lutego, będą transmitowane prosto ze studia TVP na ul. Woronicza 17 w Warszawie, a których fragmenty widzowie będą mogli oglądać także na antenie TVP SPORT.

W ciągu całego wydarzenia Six Invitational 2020 można zdobyć wyjątkowe prezenty oglądając transmisję na polskim kanale Twitcha. Od 7 lutego od godziny 16:00 czasu polskiego do 17 lutego do godziny 16:00 czasu polskiego, w nagrodę za oglądanie będzie okazja zgarnąć sześć różnych Twitchowych prezentów specjalnie z okazji Six Invitational. Będą przyznawane w trakcie fazy grupowej, dogrywek i za każdy dzień głównego wydarzenia – wszystko to, by uczcić Rainbow 6. Ponadto po raz pierwszy w historii, w trzecim dniu głównego wydarzenia pojawi się ekstra Paczka Pełne Oblężenie (Full Siege). Ten rzadki prezent zawierać będzie cztery przedmioty, ale trafić się też może skrajna rzadkość, więc oby szczęście wam sprzyjało! Poniżej przedstawiamy listę wszystkich prezentów.

SI_TwitchDrops_New

SI_TwitchDropsSledgeNew

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.