Twoja paczka znajomych w roli komiksowych bohaterów!

0

Premiera filmu Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) już dziś! Z tej okazji Multikino zaprasza fanów komiksowych bohaterów do wspólnej zabawy i udziału w konkursie, w którym można wygrać ilustrację zwycięskiej ekipy autorstwa topowego rysownika komiksów.

Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Harley po rozstaniu z Jokerem dołącza do superbohaterek: Czarnego Kanarka, Łowczyni i Renee Montoyi, aby uchronić młodą dziewczynę Cass przed nikczemnym przestępcą.

Twoja paczka znajomych w roli komiksowych bohaterów!

Teraz każdy z fanów Multikina na portalu facebook.com może wziąć udział w konkursie i stworzyć własną ekipę komiksowych bohaterów Gotham! Wystarczy wejść na Fan Page Multikino Polska i w konkursowym poście podać nazwę swojej paczki oraz wymienić jej skład: Multikino

Nagrodą główną jest ilustracja zwycięskiej ekipy, stworzona przez Doaly’ego – rysownika komiksowego z Wielkiej Brytanii (doaly).  Jego prace charakteryzują się konceptualnym podejściem do ilustracji i umiejętnością dostosowania swojego stylu do tematu. Tworzył dzieła na potrzeby takich produkcji, jak: Spider-Man, Wonder Woman, Superman, The Flash, South Park, Rick and Morty i Star Wars.

Konkurs trwa od 4 do 12 lutego br. Regulamin dostępny jest na stronie www.multikino.pl

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.