Mikołajkowy konkurs z Popbookownikiem [ZAKOŃCZONY]

-

Jak Mikołajki to tylko z Popbookownikiem! Naszą redakcję odwiedził Święty Mikołaj i zostawił wór pełen prezentów z przyczepioną karteczką: „Dla czytelników Popbookownika! Wesołych Świąt”. Nie pozostaje nam nic innego, jak rozdać Wam te zacne podarunki.

A że Święty Mikołaj okazał się bardzo hojny, to nagrodzimy aż dwa miejsca!

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jaki prezent chciałbyś dostać od Mikołaja?

Odpowiedzi udzielcie w komentarzu. Wygrają dwie, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na wasze zgłoszenia czekamy do 20 grudnia 2018, do godziny 23:59.

Co można wygrać?

Za pierwsze miejsce:

Kubek termiczny od HBO, Koszulka od HBO (rozmiar XXL), Torba od HBO, Zwiadowcy. Pojedynek w Araluenie od Wydawnictwa Jaguar, Bob od Wydawnictwa YOUNG, Geekerella od We Need Ya, Ślepnąc od świateł od HBO

Mikołajkowy konkurs z Popbookownikiem [ZAKOŃCZONY]

Za drugie miejsce:

Notes od HBO, 2 koszulki (rozmiar S i XL) od HBO, Aberrations. Bestia się budzi od Wydawnictwa Jaguar, Ostatni jednorożec od Wydawnictwa Nowa Baśń, Summoner. Rebelia od Wydawnictwa Jaguar

Mikołajkowy konkurs z Popbookownikiem [ZAKOŃCZONY]

 

Regulamin – UWAGA!!! W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Organizatorem konkursów jest strona Popbookownik (zwana dalej Organizatorem), a fundatorem nagród HBO, Wydawnictwo Jaguar, Wydawnictwo YOUNG, We Need Ya, oraz Wydawnictwo Nowa Baśń.

2. Konkurs odbywa się na stronie http://popbookownik.pl.

3. Konkurs trwa do 20 grudnia 2018, do godziny 23:59.

4. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać komputer lub urządzenie mobilne oraz dostęp do internetu.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, mające ukończone 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w zabawie.

6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie punktu 4 i 5 tego regulaminu oraz napisanie komentarza pod postem konkursowym z odpowiedzią na zadane w tym poście pytanie, a także świadoma akceptacja niniejszego regulaminu, będąca jednocześnie dowodem na świadome wzięcie udziału w konkursie. Brak wyraźnej akceptacji warunków konkursu skutkować będzie niebraniem pod uwagę komentarza ze zgłoszeniem.

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

8. Spośród wszystkich odpowiedzi, Organizator wybierze te najciekawsze według niego.

9. Wyniki zostaną podane w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia konkursu, a wysyłka nagród nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników.

10. Koszt nadania nagród ponosi Organizator. Wysyłka jedynie na terenie Polski, listem poleconym, Pocztą Polską.

11. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie przez zwycięzcę, po ogłoszeniu wyników, mailowo na adres Organizatora redakcja@popbookownik.pl, prawidłowego adresu korespondencyjnego oraz imienia i nazwiska, wraz w wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Organizator może poprosić także o podanie daty urodzenia, w celu weryfikacji pełnoletności uczestnika. Podanie wszystkich tych danych jest dobrowolne i powinno nastąpić świadomie.

12. Podane przez zwycięzcę dane zostaną wykorzystane jednorazowo – jedynie do wysłania nagrody, co stanowi cel ich przetwarzania.

13. Organizator nie będzie ich udostępniał osobom trzecim, ani wykorzystywał w żaden inny sposób.

14. Dane przechowywane będą na zabezpieczonym hasłem koncie e-mail Organizatora i jedynie przez okres niezbędny do realizacji wysyłki.

15. Po wysyłce nagrody Organizator zobowiązuje się do usunięcia wiadomości zawierających dane osobowe użytkownika.

16. Użytkownik ma prawo do wglądu do podanych danych, a także ich poprawiania oraz zażądania bycia zapomnianym, tj. całkowitego usunięcia jego danych z bazy.

17. Dane określone w punkcie 12 niniejszego regulaminu nie będą wymagane od osób, które nie wygrały konkursu. W związku z tym, komentarz pod postem konkursowym może być opatrzony zwykłym „nickiem”, nie zachodzi konieczność podawania swoich danych osobowych.

18. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną ani przekazać jej na rzecz osób trzecich.

19. Wszelkie reklamacje należy składać poprzez wiadomość prywatną do Organizatora. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni.

Popbookownik
Popbookownik
Britney była królową popu, a my jesteśmy królowymi i królami popkultury. Nowa recenzja, artykuł czy świeży news? Ups! Zrobiliśmy to znowu! Nie mamy swojego Timberlake’a, ale za to możemy pochwalić się tekstami, które są równie atrakcyjne.

Inne artykuły tego redaktora

22 komentarzy

Popularne w tym tygodniu