„Marvel’s Guardians of the Galaxy” – zwiastun możliwości wersji na PC

Marvel’s Guardians of the Galaxy – najnowsza gra z popularnego superbohaterskiego uniwersum otrzymała dziś zwiastun, który pokazuje, jak produkcja może wyglądać na komputerach.

Marvel’s Guardians of the Galaxy to jedna z najciekawszych premier tego miesiąca dla fanów kampanii single player, gdyż gracze wcielą się w Star Lorda i wraz z tytułowymi Strażnikami Galaktyki postara się zapobiec międzyplanetarnemu kryzysowi.

Gra ukaże się 26 października na kilku platformach, lecz wydawca Square Enix postanowił wyróżnić użytkowników PC, którzy posiadają lub zamierzają posiadać karty graficzne z rodziny NVIDIA Geforce RTX i zaprezentować zwiastun skupiający się na tym, jakie możliwości grze dadzą najnowsze GPU od amerykańskiej firmy.

Zagraj w „Marvel: Strażnicy Galaktyki” na komputerze wyposażonym w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX, aby doświadczyć wysokiego poziomu realistyczności oprawy graficznej, śledzenia promieni w czasie rzeczywistym, rozproszonego oświetlenia, HDR i szerokiej palety barw oraz rozdzielczości do 8K. Gra „Marvel: Strażnicy Galaktyki” trafi na PC i do usługi strumieniowania rozgrywki GeForce NOW już 26 października 2021 r.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu