„Guardians of the Galaxy” z własną grą wideo jeszcze w 2021 r.

Guardians of the Galaxy to kolejna próba stworzenia gry z bohaterami Marvela przez Square Enix. Podczas E3 dowiedzieliśmy się sporo na jej temat.

Na swojej konferencji Square Enix zapowiedziało grę Guardians of the Galaxy i poświęciło jej dużo czasu.

Guardians of the Galaxy zadebiutuje już 26 października tego roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Dlatego już teraz opublikowano gameplay.

 

Guardians of the Galaxy jest grą nastawioną wyłącznie na kampanię dla pojedynczego gracza, która nie będzie miała ani mikrotransakcji, ani DLC. Twórcy zamierzają jednak przyglądać się opinii graczy.  Głównym bohaterem został Star-Lord i jego poczynania będziemy śledzić z perspektywy trzeciej osoby.

Co ważne, deweloperzy wyznali, że wzięli bohaterów Marvela i umieścili ich w oryginalnym świecie, dlatego postacie nie przypominają filmowych pierwowzorów.

Co ciekawe, w tytule pojawią się licencjonowane utwory z lat 80, ,ecz twórcy nie zamierzają ograniczyć ich wykorzystania do roli tła dla akcji.

Mamy 30 niesamowitych klasycznych utworów z lat 80., wszystko od Iron Maiden do Ricka Astleya, od Kiss do Wham. To coś więcej niż tylko to, co jest w grze, aby wesprzeć akcję, walkę i przerywniki filmowe. Mamy cały aspekt rozgrywki zwany Huddle. Będziecie mieli do wyboru przemowę motywacyjną, w której Star-Lord będzie czerpał słowa ze znanych mu piosenek. Jeśli będziesz w stanie dopasować właściwą mowę do odpowiedniego odzewu ze strony Strażników, wzmocnisz całą drużynę”

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu