Mark Ruffalo i Hugh Laurie w nowej produkcji Netflix

Zdobywcy Złotego Globu, Mark Ruffalo i znany z roli dra House’a Hugh Laurie, oficjalnie podpisali kontrakt, aby zagrać w nadchodzącej adaptacji Netflix All the Light We Cannot See, opartej na nagrodzonej Pulitzerem powieści Anthony’ego Doerra o tym samym tytule.

Dołączą do debiutantki wcielająca się w główną rolę, Arii Mii Loberti, która została wyłoniona w międzynarodowych poszukiwaniach castingowych.  Loberti zdecydowała się na przesłuchanie do roli po tym, jak dowiedziała się, że do produkcji poszukiwane są aktorki niewidome lub słabowidzące.

Daniel (Ruffalo) – pracuje jako główny ślusarz w Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu, troskliwy i sprytny, jest zdeterminowany, aby dać swojej niewidomej, nastoletniej córce jak najwięcej niezależności, jednocześnie chroniąc ją i sekretny klejnot.

Etienne (Laurie) natomiast to ekscentryczny i samotny bohater I Wojny Światowej cierpiący na zespół stresu pourazowego. Jest nerwowy i zamknięty w sobie, w tajemnicy nagrywa tajne audycje radiowe jako członek francuskiego ruchu oporu.

All the Light We Cannot See, skupi się wokół niewidomej nastolatki, która spotyka Wernera, niemieckiego żołnierza. Oboje walczą o przetrwanie chaosu panującego w okupowanej  podczas II Wojny Światowej Francji. Film zostanie wyreżyserowany przez Shawna Levy’ego na podstawie scenariusza napisanego przez twórcę Peaky Blinders, Stevena Knighta.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu