„Red, White & Royal Blue” – zwiastun filmowej adaptacji queerowego bestsellera

Red, White & Royal Blue to jeden z bardziej rozpoznawanych książkowych romansów z queerową reprezentacją. Adaptacja powieści Casey McQuiston już niebawem zagości na Amazon Prime!

Historia skupia się na Alexie, synu prezydenta Stanów Zjednoczonych, oraz Henrym, brytyjskim księciu. Po tym, jak w wyniku sprzeczki lądują w weselnym torcie, na horyzoncie pojawia się międzynarodowy skandal. By załagodzić sytuację, specjaliści od public relations proponują, by młodzieńcy udawali, że nie są wrogami, a przyjaciółmi. Z czasem oziębłe relacje zaczynają się ocieplać, a iskry sypią się bardziej, niż ktokolwiek mógłby podejrzewać.

W rolach głównych Red, White & Royal Blue zobaczymy Taylora Zakhar Pereza (Alex) oraz Nicholasa Galitzine (Henry). Oprócz nich w produkcję zaangażowano kilka znanych nazwisk, między innymi Umę Thurman, Stephena Frya czy Sarah Shahi. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Matthew López.

Red, White & Royal Blue trafi na Amazon Prime już 11 sierpnia tego roku. Planujecie seans?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu