Pierwszy zwiastun czwartego sezonu „The Boys”

The Boys, serial na podstawie komiksów Gartha Ennisa, zyskał sporą popularność wśród widzów na całym świecie. 2 grudnia w sieci pojawił się zwiastun czwartego sezonu produkcji.

Przypomnijmy, The Boys rozgrywa się w alternatywnym świecie, w którym obecność superbohaterów nikogo nie dziwi, jednak owym herosom daleko do ekipy znanej z uniwersum Marvela. Tutaj superbohaterowie owszem, posiadają moce, ale ich zachowanie często można by określić mianem „etycznie niejednoznacznego”. Billy Butcher i jego „Chłopaki” (tytułowi the boys) podejmują nierówną walkę z korporacją Vought i ekipą superbohaterską, której przewodzi Homelander (lokalna satyra na postać Supermana).

Na ekranach ponownie zobaczymy, m.in. Carla Urbana (Billy), Jacka Quaida (Hughie), Erin Moriarty (Starlight) i Antony’ego Starra (Homelander).

Poprzez zwiastun twórcy nie zdradzili, kiedy dokładnie nowy sezon zadebiutuje na platformie Amazon Prime. Wiemy jedynie, że wydarzy się to w 2024 roku. Czekacie?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu