„Gen V” od Amazon dostaje zamówienie na nowy sezon!

Fani spin-offu serialu The Boys mogą spać spokojnie!

Oficjalne ogłoszenie dotyczące drugiego sezonu Gen V nastąpiło w ciekawym momencie, ponieważ chwili, gdy pierwszy sezon serialu zbliża się do ostatnich trzech odcinków. Będą transmitowane w Prime Video w dniach: 20.10, 27.10 i 3.11.

„Poszerzenie uniwersum The Boys o serial tak odważny jak Gen V było niesamowitą podróżą dla nas i naszych wspaniałych partnerów z Sony” – powiedział w oświadczeniu Vernon Sanders, szef telewizji w Amazon MGM Studios.

„Od naszej pierwszej rozmowy z showrunnerami Michele Fazekasem i Tarą Butters, a także Erikiem Kripke, Evanem Goldbergiem i Sethem Rogenem wiedzieliśmy, że Gen V przesunie granice. Ich bezkompromisowe podejście jest dokładnie tym, co uwielbiają widzowie, i to pomogło. Gen V stał się serialem nr 1 w Prime Video w ponad 130 krajach.

Akcja serialu rozgrywa się na Uniwersytecie Godolkin, jedynej amerykańskiej uczelni przeznaczonej wyłącznie dla superbohaterów, prowadzonej przez Vought International. Co więcej, oficjalna informacja prasowa, zdradza, iż to serial z kategorią R. Ma opowiadać o życiu „hormonalnych, konkurencyjnych Supers, wystawiających na próbę swoje fizyczne, seksualne i moralne granice.

Brant Engelstein jest współproducentem wykonawczym. Serial został wyprodukowany przez Sony Pictures Television Studios i Amazon Studios we współpracy z Kripke Enterprises, Point Grey Pictures i Original Film.

ŹródłoComicBook
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu