Kristen Stewart w komedii romantycznej z motywem LGBT „Happiest Season”

Hulu opublikowało oficjalny zwiastun świątecznej komedii romantycznej Happiest Season, w której wystąpi Kristen Stewart.

Poznanie rodziców twojej dziewczyny może być stresujące. Planowanie oświadczyn podczas rodzinnej kolacji wigilijnej bez świadomości, że familia nie wie o jej orientacji – jeszcze bardziej stresujące. Kiedy Abby (w tej roli Kristen Stewart) dowiaduje się, że Harper trzymała ich związek w tajemnicy, zaczyna się zastanawiać, czy na pewno zna swoją dziewczynę tak dobrze, jak jej się wydawało.

Happiest Season ma być romantyczną komedią, która w zabawny sposób przedstawi pragnienie do bycia zaakceptowanym przez swoją rodzinę, jak i potrzebę bycia sobą.

Premierę zaplanowano na 25 listopada.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu