„Mosul” – nowy zwiastun, prosto od Netflixa

Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu wojennego Mosul w reżyserii Matthew Michaela Carnahana (Mroczne wody, World War Z, Królestwo). Producentami zostali bracia Russo, znani z takich tytułów jak Avengers: Wojna bez granica i Avengers: Koniec gry.

Kiedy ISIS zabierało ich domy, uprowadzało rodziny i niszczyło miasto, jedynie niewielka grupa mężczyzn walczyła, aby odebrać to wszystko z powrotem. Mosul to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia grupy SWAT z Niniwy – zbuntowanej jednostki policji, która przeprowadziła partyzancką operację przeciwko Państwu Islamskiemu w desperackiej próbie ratowania ich rodzinnego miasta.

W głównych rolachzagrali: Waleed Elgadi, Hayat Kamille, Thaer Al-Shayei, Suhail Dabbach, Adam Bessa, Is’haq Elias, Ben Affan i Mohimen Mahbuba.

Film premierowo pokazany został w 2019 roku na festiwalach filmowych w Wenecji i Toronto. Premiera na platformie Netflix już 26 listopada bieżącego roku.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu