„Ted” – miniserial wielokrotnie nagrodzonego Setha MacFarlane’a – już w SkyShowtime

Serial Ted to prequel popularnej serii filmów, które podbiły kina. Tytuł liczy 7 odcinków i jest dostępny wyłącznie w SkyShowtime.

Serial Ted zadebiutował w SkyShowtime. Na platformie pojawią się pierwsze trzy odcinki serialu, kolejne będą dodawane co tydzień.

Akcja serialu, poprzedzająca wydarzenia przedstawione w serii filmów, rozgrywa się w 1993 roku, kiedy chwila największej sławy misia Teda właśnie przemija. Ted wraca do domu we Framingham w Massachusetts, gdzie mieszka ze swoim najlepszym przyjacielem, 16-letnim Johnem Bennettem (Max Burkholder), jego rodzicami – Mattym i Susan (Scott Grimes i Alanna Ubach) – i kuzynką Blaire (Giorgia Whigham). Miś wprawdzie nie ma dobrego wpływu na Johna, ale jest jego wiernym kumplem, który w imię przyjaźni jest gotów zrobić naprawdę wiele.

Za reżyserię odpowiada Seth Macfarlane, który razem z Paulem Corriganem i Bradem Walshem jest również scenarzystą, producentem wykonawczym i showrunnerem serialu.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu