Trzymający w napięciu serial „Typ: Zabójca” już w serwisie HBO Max

Co by było, gdyby twój prześladowca był jedyną osobą, która może uratować ci życie? W takiej sytuacji znajduje się Ingrid Lewis, bohaterka nowego serialu Typ: Zabójca. Wielowarstwowa fabuła, nieprzewidywalne zwroty akcji i trzymająca w napięciu tajemnica gwarantowane! W HBO Max można oglądać wszystkie odcinki serialu.  

Serial Typ: Zabójca, oparty na książce Jane Casey, przedstawia wielowymiarową relację między wpływową prawniczką Ingrid Lewis a jej klientem Johnem Websterem, odnoszącym sukcesy biznesmenem.

Twórcy pokazują jak ich relacja rozwija się na przestrzeni czasu, sięga elektryzującej przeszłości i odżywa w teraźniejszości. Jak to wszystko się zaczęło?

Ingrid reprezentowała Webstera w sądzie, gdy został oskarżony o prześladowanie swojej byłej dziewczyny i wygrała proces. Sprawy skomplikowały się, kiedy prawniczka i jej klient potajemnie uwikłali się w związek. Gdy Ingrid chciała go zakończyć wbrew woli Webstera, jej świat nieodwracalnie się zmienił.

Współcześnie, kiedy Ingrid w końcu staje na nogi, dochodzi do tragedii. Koleżanka i mentorka Ingrid, Belinda, zostaje potrącona na ruchliwej londyńskiej ulicy. Wbrew przekonaniom policji, Ingrid podejrzewa, że nie był to wypadek. Osamotniona i zagubiona bohaterka nie ma pojęcia, do kogo może się zwrócić.

To nie koniec komplikacji! W życiu Ingrid ponownie pojawia się Webster. Mężczyzna twierdzi, że ktoś chce ją zabić i tylko on może ją ochronić. Ale czy Ingrid może mu zaufać? W miarę jak rośnie liczba ofiar, kobieta stara się odkryć kto jest zabójcą i ocalić swoje życie.

Obsada: Emma Appleton (Ingrid Lewis), Colin Morgan (John Webster), Elliot Barnes-Worrell (Mark Orpen), Kerr Loga (DS Luke Nash), Sara Powell (Belinda Grey), Olivia D’Lima (Suzanne), Nicholas Rowe (Angus Grey), Sophie Stanton (DJ Jill Winstanley) i inni.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu