„Jeźdźcy sprawiedliwości” na platformach streamingowych i DVD od 28 stycznia

28 stycznia na platformy streamingowe oraz na DVD trafią Jeźdźcy sprawiedliwości – film Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama” z Madsem Mikkelsenem w roli głównej!

Film będzie można zobaczyć na platformach: Premiery Canal+, Player.pl, Chili, Rakuten TV, TVP VOD, Polsat Box Go, Playnow.pl, VOD.pl, Cineman, nowehoryzonty.pl, MOJEeKINO oraz E-kino Pod Baranami.

Download imagesJensen od lat współpracuje ze stałą grupą aktorów, z których większość pojawiła się w jego czterech wcześniejszych filmach. Należy do niej przede wszystkim Mads Mikkelsen.
To kolejna świetna rola tego aktora po przebojowym, nagrodzonym Oscarem Na rauszu!

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet!

Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

Jeźdźcy sprawiedliwości to trzymające w napięciu skandynawskie kino, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

ŹródłoBest Films
GrafikaBest Film
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu