„SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI” – na Blu-ray™ i DVD już 26 stycznia!

Do filmowego uniwersum Marvela wkracza nowy superbohater w przełomowym filmie opowiadającym historię jego pochodzenia. Widzowie towarzyszyć będą Shang-Chi (Simu Liu) podczas podróży ku samopoznaniu w ekscytującej produkcji pełnej wspaniałych efektów specjalnych, nowych postaci i egzotycznych światów w typowym stylu Marvel Studios. Film na DVD, Blu-ray™ i Blu-ray™ Steelbook ukaże się 26 stycznia.

„SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI” - na Blu-ray™ i DVD już 26 stycznia!W nowym filmie Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni  Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni.

Shang-chi i legenda dziesięciu pierścieni ukaże się w formatach DVD, Blu-ray™ i Blu-ray™ Steelbook już 26 stycznia.
DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY™:
  • Tworząc dziedzictwo
  • Więzi rodzinne
  • Gagi z planu
  • Sceny niewykorzystane
  • Komentarz audio twórców
ŹródłoGalapagos
GrafikaGalapagos
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Popularne w tym tygodniu