James Wan zajmie się nowym „Van Helsingiem”

Universal nie zwalnia tempa w tworzeniu nowych filmów z kategorii „potwory”. Teraz przyszedł czas na Van Helsinga.

Fabuła produkcji jest jeszcze trzymana w tajemnicy, wiemy jednak, że tytułowy łowca powróci. Scenariusz stworzy reżyser Operacji Overlord, Julius Avery, a tworzyć go będzie na podstawie oryginału Erica Pearsona. Zajmie się on również reżyserią nowego filmu.

James Wan, ikona nowoczesnych horrorów, zasiądzie na krześle producenckim, pod szyldem Atomic Monster, a towarzyszyć mu będzie Michael Clear.

Przypomnijmy, że postać Van Helsinga po raz pierwszy pojawiła się w powieści o Drakuli Brama Stokera. Od tamtej pory bohater na dobre zagościł w kulturze popularnej. Ostatni raz w tę rolę wcielił się Hugh Jackman w filmie z 2004 roku, później mogliśmy oglądać także Kelly Overton nie jako Vana, a jako Vanessę Hellsing, w serialu emitowanym od 2016, Van Helsing.

Obecnie nie wiemy, czy nowa produkcja będzie obrazem z kategorii wiekowej R, jednak źródła donoszą, iż studio Universal otwarcie podchodzi do takiej propozycji.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu