„Jack Ryan” skończy się na 4 sezonie!

Mając to na uwadze, fani mogą się spodziewać show spin-off z udziałem Michaela Peña.

To dziwny wybór, ponieważ zgodnie z ostatecznym terminem debiut Peñy nie nastąpi aż do finału wciąż niepublikowanego sezonu 3. Michael Peña może się pochwalić obszernym życiorysem. Pojawia się zarówno w filmach, jak i w telewizji od około 1996 roku, chociaż tak naprawdę nie widział przełomowej roli aż do Crash z 2004 roku.

Od tego czasu pojawia się we wszystkim, od filmów dla dzieci po emocjonujące thrillery akcji. Odegrał  także ogromną rolę w kultowym Narcos: Mexico.

Sam Jack Ryan był nominowany do wielu nagród Emmy, chociaż Amazon uznał za stosowne odwołać serię Prime tuż przed premierą trzeciego sezonu. Jest to również dobrze zrobione krytycznie. Całość oparta jest na bestsellerowej serii powieści Toma Clancy’ego.

W trzecim sezonie serialu Jack  ukrywa się. Został niesłusznie oskarżony o udział w wielkim spisku mającym na celu obalenie go, a teraz musi żyć poza systemem. Przez cały czas CIA i inni chcą postawić go przed wymiarem sprawiedliwości. Przy tak złożonej fabule naprawdę nie wiemy, w jaki sposób uwzględni się postać Michaela Peñy.

W powieściach Domingo „Ding” Chavez jest w rzeczywistości jedną z kluczowych postaci Clancy, chociaż jeszcze nie pojawił się w serialu. To czyni go świetnym wyborem na spin-off. Jeśli serial przejdzie przez produkcję, fani mogą spodziewać się jeszcze bardziej pulsującej akcji.

Oczekuje się, że sezon 3 Jacka Ryana będzie miał swoją premierę później w 2022 roku w Prime Video Amazon.

ŹródłoSc
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu