„How I Met Your Father” – nowy aktor w obsadzie spinoffu HIMYM

Wiemy już, że powstanie spinoff słynnej komediowej serii How I Met Your MotherHow I Met Your Father, z Hilary Duff w roli głównej.

Teraz do Duff dołączy kolejna osoba. Znany z Obiecującej. Młodej. Kobiety aktor Chris Lowell znalazł się także w głównej obsadzie. Zagra on jednego z przyjaciół Sophie. Jego postać, Jesse, to mądry, ale nieco cyniczny względem miłości mężczyzna, a także aspirujący muzyk, obecnie pracujący jako kierowca Ubera.

„How I Met Your Father” – nowy aktor w obsadzie spinoffu HIMYM
Źródło: Cinema Express

W How I Met Your Father Sophie opowie synowi historię poznania jego ojca. Opowieść rozpoczyna się w 2021 roku, gdzie kobieta, wraz z przyjaciółmi, są akurat na tym etapie, w którym muszą odkryć swoje prawdziwe „ja”, zadecydować, czego chcą od życia oraz spróbować zakochać się w czasach rządzonych przez aplikacje randkowe.

Hilary Duff zajmie się produkcją serialu, a twórcy How I Met Your Mother zasiądą na krzesłach producentów wykonawczych.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

1 komentarz

Popularne w tym tygodniu