„How I Met Your Father” – nowy aktor w obsadzie spinoffu HIMYM

Wiemy już, że powstanie spinoff słynnej komediowej serii How I Met Your MotherHow I Met Your Father, z Hilary Duff w roli głównej.

Teraz do Duff dołączy kolejna osoba. Znany z Obiecującej. Młodej. Kobiety aktor Chris Lowell znalazł się także w głównej obsadzie. Zagra on jednego z przyjaciół Sophie. Jego postać, Jesse, to mądry, ale nieco cyniczny względem miłości mężczyzna, a także aspirujący muzyk, obecnie pracujący jako kierowca Ubera.

„How I Met Your Father” – nowy aktor w obsadzie spinoffu HIMYM
Źródło: Cinema Express

W How I Met Your Father Sophie opowie synowi historię poznania jego ojca. Opowieść rozpoczyna się w 2021 roku, gdzie kobieta, wraz z przyjaciółmi, są akurat na tym etapie, w którym muszą odkryć swoje prawdziwe „ja”, zadecydować, czego chcą od życia oraz spróbować zakochać się w czasach rządzonych przez aplikacje randkowe.

Hilary Duff zajmie się produkcją serialu, a twórcy How I Met Your Mother zasiądą na krzesłach producentów wykonawczych.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

1 komentarz

  1. Jestem ogromnie ciekawa tej produkcji! Mam nadzieję, że to będzie coś dobrego, bo uwielbiam Hilary, ale obecnie mało co naprawdę przypada mi do gustu…

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu