Poznaliśmy datę premiery „How I Met Your Father”

W nowym filmie z obsadą HIMYF, Hulu ogłosił, że spin-off kultowego już  serialu How I Met Your Mother będzie miał premierę na platformie streamingowej 18 stycznia 2021 roku. 

How I Met Your Father zostanie napisany i wyprodukowany przez twórców Isaaca Aptakera i Elizabeth Berger (Love Victor). W powstającej serii zoabaczymy Hilary Duff (Lizzie McGuire) jako Sophie, Chris Lowell (GLOW) jako Jesse, Francia Raisa (Grown-ish) jako Valentina, Tom Ainsley (The Royals) jako Charlie, Tien Tran (Space Force) jako Ellen oraz Suraj Sharma (Homeland) jako Sid. Josh Peck (Drake & Josh) i Ashley Reyes (American Gods) również dołączyli powracając do swoich postaci.

Podobnie jak to było w oryginale, 10-odcinkowy serial skupi się wokół Sophie, która opowiada swojemu synowi historię poznania jego ojca. Historia rozpocznie się w 2021 roku, kiedy Sophie i jej zgrana grupa przyjaciół będą zastanawiać się kim są, czego chcą od życia i jak się zakochać w dobie aplikacji randkowych i nieograniczonych możliwości. Producentami wykonawczymi nadchodzącego sitcomu Hulu będą Carter Bays i Craig Thomas, twórcy HIMYM, a także Adam Londy.
Pierwowzór był emitowany przez dziewięć sezonów w latach 2005-2014. W serialu zagrali Josh Radnor jako Ted Mosby, Jason Segel jako Marshall Eriksen, Alyson Hannigan jako Lily Aldrin, Neil Patrick Harris jako Barney Stinson i Cobie Smulders jako Robin Scherbatsky, z Bobem Sagetem jako głosem przyszłego Teda.
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu