Sequel „Jak poznałem waszą matkę” z Hilary Duff w roli głównej!

Powstaje sequel znanej i lubianej produkcji Jak poznałem waszą matkę, w którym Hilary Duff odegra główną rolę.

Produkcja ma nosić tytuł How I Met Your Father (Jak poznałam waszego ojca) i będzie składać się z dziesięciu odcinków. Serial zadebiutuje na platformie Hulu, w Stanach Zjednoczonych. Nie wiemy jeszcze, co z pozostałymi krajami.

Scenariuszem do produkcji zajmą się showrunnerzy serii Tacy jesteśmy – Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, z kolei twórcy Jak poznałem waszą matkę – Carter Bays oraz Craig Thomas – zasiądą na krzesłach producentów wykonawczych.

Hilary Duff, którą możemy kojarzyć z ról w Lizzie McGuire, Cinderella Story czy Sharon Tate, wcieli się w Sophie, która opowie swojemu synowi historię poznania jego ojca. Jak głosi oficjalny opis serialu, fabuła przeniesie nas do 2021 roku, gdzie Sophie i jej grupa bliskich przyjaciół są na etapie szukania samych siebie i zdecydowania, czego chcą od życia oraz rozwiązania problemu zakochania się w czasach pełnych aplikacji randkowych i nieograniczonych opcji.

Prace nad serialem już się rozpoczęły, nie znamy jednak jeszcze planowanej daty jego premiery.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu