Będą kolejne „Zbrodnie po sąsiedzku”, sezon 4 potwierdzony

Hulu potwierdziło, Zbrodnie po sąsiedzku otrzyma 4 sezon. Trio grane przez Steve’a Martina, Martina Shorta i Selenę Gomez powróci by rozwiązać problem finałowego cliffhangera sezonu 3.

Konkrety dotyczące fabuły nie są jeszcze znane, jednak oficjalne streszczenie trzeciego sezonu brzmi:

„Charles, Oliver i Mabel prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa za kulisami przedstawienia na Broadwayu. Ben Glenroy to hollywoodzka gwiazda kina akcji, której debiut na Broadwayu przerwała przedwczesna śmierć. Z pomocą Loretty Durkin, nasze trio rozpoczyna najtrudniejszą w swojej historii sprawę, a reżyser Oliver desperacko próbuje poskładać swój serial w całość. Zasłona w górę!”

Finał trzeciego sezonu, zgodnie z tradycją serialu, zakończył się kolejną tajemniczą śmiercią będącą prawdziwym cliffhangerem. Na całe szczęście fani produkcji mogą odetchnąć z ulgą, bo nominowana do nagrody Emmy komedia kryminalna powróci, a zbrodnie nie pozostaną nierozwiązane.

W obsadzie trzeciego sezonu znaleźli się Paul Rudd, Jesse Williams, Ashley Park i Meryl Streep. Kto tym razem dołączy do ekipy aktorów?

Zbrodnie po sąsiedzku są współtworzone przez Martina i Johna Hoffmanów. Producentami wykonawczymi są Martin, Hoffman, Short, Gomez, Jamie Babbitt, Dan Fogelman i Jess Rosenthal.

 

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu