„Hogwarts Legacy” zobaczcie nowy zwiastun gry

Zapraszamy do obejrzenia polskiej wersji najnowszego zwiastuna gry Hogwarts Legacy, opublikowanego przez firmę Warner Bros. Games.

Warner Bros. Games ujawniło dziś zupełnie nowy zwiastun Hogwarts Legacy nadchodzącej gry RPG z otwartym światem, opracowywanej przez Avalanche Software. Premiera gry zaplanowana jest na 10 lutego 2023 roku. Zwiastun z rozgrywką „Mroczne dziedzictwo Sebastiana Sallowa” przedstawia część z mroczniejszych elementów, na które natrafią gracze – w tym niebezpieczne miejsca, nieprzyjemnych wrogów i przerażające magiczne stworzenia czające się w cieniach. Zwiastun – koncentrujący się na jednej z opcjonalnych serii zadań towarzyszy w Hogwarts Legacy – zapewnia też rzut okiem na niewybaczalne klątwy i trudne dylematy, z którymi gracze będą musieli się zmierzyć w czasie poznawania tajemnicy rodziny Sallowów i decydowania, czy chcą mieć cokolwiek do czynienia z czarną magią.  

Zwiastun Hogwarts Legacy – „Mroczne dziedzictwo Sebastiana Sallowa”

Od 25 sierpnia Hogwarts Legacy będzie można zamawiać w przedsprzedaży na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC – za pośrednictwem platform PlayStation Store, Microsoft Store, Steam i Epic Games Store.  Data rozpoczęcia zamówień w przedsprzedaży na Nintendo Switch zostanie ujawniona wkrótce. Wszyscy gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, będą mogli zdobyć po ukończeniu odpowiedniego zadania ekskluzywnego wierzchowca – onyksowego hipogryfa. 

Hogwarts Legacy to wciągająca, pełna akcji gra RPG z otwartym światem, osadzona w świecie czarodziejów w na początku XIX wieku. Gracze zaczną na piątym roku i wyruszą w podróż przez nowe i znajome miejsca. Będą odkrywać magiczne bestie, wytwarzać mikstury, opanowywać rzucanie zaklęć, ulepszać talenty i dostosowywać swoją postać tak, aby stała się czarownicą lub czarodziejem, jakim zawsze chcieli być.  

Światowa premiera Hogwarts Legacy na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC odbędzie się 10 lutego 2023 roku.  Data premiery na Nintendo Switch zostanie potwierdzona wkrótce. 

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu