Zwiastun premierowy nadchodzącej strzelanki „Suicide Squad: Kill the Justice League”

Przedstawiciele Warner Bros. Games i DC zaprezentowali dziś zwiastun premierowy gry Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości (Suicide Squad: Kill the Justice League), nadchodzącej strzelanki z perspektywy trzeciej osoby autorstwa Rocksteady Studios.

Zupełnie nowy zwiastun zawiera materiały z rozgrywki przedstawiające Harley Quinn, Deadshota, Kapitana Boomeranga i Kinga Sharka w akcji, gdy rzucają się wir chaosu ogarniającego Metropolis, by zmierzyć się ze stale rosnącymi siłami Brainiaca. W filmiku zobaczyć można również migawki z epickich bitew, w których gracze zmierzą się z Zieloną Latarnią, Flashem i innymi wrogami, gdy legion podejmie się niemożliwej misji pokonania najwspanialszych superbohaterów z uniwersum DC – Ligi Sprawiedliwości.

Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości to nietuzinkowa strzelanka akcji z perspektywy trzeciej osoby autorstwa Rocksteady Studios, twórców bestsellerowej serii Batman: Arkham. Wciel się w postacie Harley Quinn (alias dr Harleen Quinzel), Deadshota (znanego jako Floyd Lawton), Kapitana Boomeranga (czyli Diggera Harknessa) i Kinga Sharka (zwanego też Nanaue) i podejmij się niemożliwej misji: wkrocz na ulice Metropolis i uratuj świat, pokonując jednocześnie najwspanialszych superbohaterów z uniwersum DC – Ligę Sprawiedliwości.

Gra Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości trafi do sprzedaży w dniu 2 lutego 2024 r. i będzie dostępna na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz komputery PC (na platformach Steam i Epic Games Store). Wersja na Epic Games Store (PC) będzie dostępna 5 marca 2024 r. Grę Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości można już teraz zamówić w przedsprzedaży na wszystkich platformach, na których tytuł ukaże się w dniu premiery.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu