Zapowiedziano „Moving Out 2”

Team17 ogłosiło dzisiaj Moving Out 2, kontynuację nagradzanej w 2020 roku gry kooperacyjnej z przenoszeniem kanapy i wszelkiego wyposażenia domu, od SMG Studio i DevM Games. Premiera zapowiedziana jest na 2023. Gra pojawi się na na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch™ oraz PC.

W Moving Out 2 pracownicy Furniture Arrangement and Relocation Technicians (F.A.R.Ts) ponownie będą pakować meble, urządzenia elektroniczne i wszystko inne, w tym zlew kuchenny, w coraz dziwniejsze miejsca, w których powiać się będą coraz bardziej wymagające wyzwania.

W Moving Out 2 wprowadzono rozgrywkę online w trybie współpracy, umożliwiającą grę międzyplatformową, pozwalającą F.A.R.T. na całym świecie łączyć siły i kreatywnie przenosić meble z punktu A do punktu B i dalej! Zapowiedziana podczas targów Gamescom Opening Night Live Moving Out 2 ponownie będzie zawierać obsadę dziwacznych postaci do odblokowania, które przemierzają różne wymiary na ponad 50 nowych poziomach i wyzwaniach.

Premiera zapowiedziana jest na 2023. Gra pojawi się na na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch™ oraz PC.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu