„Empire Of Light” Sama Mendesa ze zwiastunem

Legendarny brytyjski twórca, Sam Mendes, odpowiadający za hity takie jak Skyfall czy American Beauty, powraca z nowym projektem – Empire Of Lights.

Fabuła produkcji osadzona jest w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku i śledzi historię dwojga ludzi – Hilary i Stephena – którzy rozpoczynają obarczony tabu związek podczas wspólnej pracy w teatrze. Hilary pragnie uciec od ciężkiej przeszłości, z kolei Stephen musi się mierzyć z rasizmem rozprzestrzeniającym się w małym miasteczku. Bohaterowie będą dla siebie ostoją.

W głównych rolach zobaczymy laureatkę Oscara, Olivię Colman, oraz Michaela Warda. Dołączą do nich Tom Brooke, Tanya Moodie, Colin Firth, Hannah Onslow i Crystal Clarke.

Empire Of Light zadebiutuje na Festiwalu Filmowym w Toronto we wrześniu, a do kin trafi zimą tego roku.

ŹródłoAV Club
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu