„Fargo” – znamy datę premiery czwartego sezonu!

Po pięciomiesięcznym opóźnieniu FX w końcu ogłosił nową datę premiery czwartego sezonu serialu Fargo. Pierwotnie nowe odcinki miały trafić do widzów już w kwietniu, ale ich premiera została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Nowa data ustalona została na 27 września.

Akcja nowego sezonu Fargo będzie się toczyć w latach 50. w Kansas City. To końcowy okres dwóch wielkich amerykańskich migracji: Europejczyków, którzy na przełomie wieków przybyli do USA z południowych krajów Starego Kontynentu, oraz Afroamerykanów, uciekających z Południa, gdzie nastały prawa Jima Crowa. Każda z tych grup będzie zawzięcie walczyć o swoje wymarzone „American Dream”.

W roli głównej zobaczymy Chrisa Rocka, który wcieli się w Loya Cannona –  bossa afroamerykańskiego gangu. Aby utrzymać rozejm z szefem konkurującej, włoskiej mafii, bohater będzie musiał oddać przeciwnikowi swojego najmłodszego syna i wziąć na wychowanie syna swojego przeciwnika. Utrzymanie takiego pokoju nie jest łatwe, ale przynosi zyski. Jednak, gdy nieoczekiwanie jeden z bossów umrze, sytuacja znacznie się skomplikuje.

Oprócz Rocka, Jonesa i Braccioforte, w nadchodzącym sezonie „Fargo” zobaczymy m.in. Tommasa Ragno, Jacka Hustona, Jasona Schwartzmana i Bena Whishawa. Showrunnerem serialu jest Noah Hawley.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu