„Amerykańscy Bogowie” powracają z trzecim sezonem!

Data premiery trzeciego sezonu American Gods jest już znana. Szczegóły w tej sprawie ujawnił niedawno Neil Gaiman – autor książki i producent wykonawczy serial,  na swoim koncie na Twitterze. Produkcja powróci z nowymi odcinkami już na początku przyszłego roku!

Amerykańscy Bogowie to jeden z najgłośniejszych seriali stacji Starz. Ekranizacja bestsellerowej powieści fantasy opowiada o przygodach Cienia i tajemniczego mężczyzny – pana Wednesday’a, który twierdzi, że jest byłym bogiem i królem Ameryki. Główny bohater zostaje wciągnięty w konflikt między starymi, a nowymi bogami (reprezentującymi w szczególności pieniądze, technologie i media).

Po raz pierwszy pokaz miał miejsce 11 marca 2017 r. w czasie festiwalu South w Southwest w Austin w Teksasie. Trzeci sezon zadebiutuje już 10 stycznia przyszłego roku.

 

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu