Teaser „Byle do dzwonka”

W roku 1989 zadebiutował serial o grupce przyjaciół, którzy przeżywali pierwsze miłości, mieli problemy w szkole i ze swoimi rówieśnikami. Produkcja zyskała sporą widownię, doczekała się też kilku sezonów. Po latach zdecydowano się na powrót do tej historii, na dodatek z tymi samymi bohaterami i aktorami oraz aktorkami ich grającymi.

Mowa o serialu Byle do dzwonka, czy Saved by the Bell. Od jakiegoś czasu wiadomo, że powstanie kontynuacja przygód grupki przyjaciół z Bayside High School. Niebawem będzie można obejrzeć perypetię ulubieńców, reżyserią nowych części zajmie się Tracey Wigfield. Poniżej znajdziecie kolejny teaser promujący obraz.

Kto powróci w serialu? Elizabeth Berkley, Mario Lopez, Mark-Paul Gosselaar i Tiffani Thiessen. Dołączą do nich nowe osoby: Dexter Darden, Josie Totah, Haskiri Velazquez, Mitchell Hoog, Alycia Pascual-Pena oraz Belmont Cameli.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu