Dobre wieści dla fanów serialu „Mayans M.C.”

11 maja finał trzeciego sezonu Mayans M.C. tymczasem FX oficjalnie potwierdził przedłużenie spinoffu Sons of Anarchy. Czwarty sezon planowany jest na 2022 roku. 

„Elgin James i jego kreatywni współpracownicy, ta niesamowita obsada i ekipa dostarczali kolejny epicki sezon Mayans M.C.

Powiedział Nick Grad, prezes FX Entertainment.

„Przez trzy sezony MAYANS opowiadali historie, które odbiły się echem daleko poza granicami. klub kwitnie i przetrwa, zapraszając ponownie fanów do swojego świata”.

Jestem głęboko wdzięczny wszystkim w FX i 20th za umożliwienie nam dalszego opowiadania tej historii.”

– dodał sam Elgin James.

Seria jest spinoffem kultowego już Sons of Anarchy. Śledzi życie Ezekiela „EZ” Reyesa (JD Pardo), niegdyś uchodzącego za złote dziecko mogące osiągnąć wszystko niczym w amerykańskim śnie, obecnie członka Mayans gangu motocyklowego działającego na granicy kalifornijsko-meksykańskiej, pojawiającego się nie raz w głównym serialu emitowanym w latach 2008-2014.

EZ i jego brat Angel (Clayton Cardenas) są sobie bliżsi niż kiedykolwiek po odkryciu prawdy stojącej za morderstwem ich matki, tymczasem ich ojciec Felipe (Edward James Olmos) stara się naprawić wybory, które on i jego synowie dokonali.

W serialu występują również Ray McKinnon, Carla Baratta, Danny Pino, Michael Irby, Raoul Max Trujillo, Richard Cabral, Emilio Rivera, Sarah Bolger i Sulem Calderon.

Dobre wieści dla fanów serialu „Mayans M.C."

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu