Jared Leto w następnym filmie z cyklu „Tron”. Znamy też reżysera

Nowy film, kolejny po produkcji Tron: Dziedzictwo z 2010 roku zaczyna się dziać. Do obsady dołączył Jared Leto, poznaliśmy także reżysera.

W oryginale z 1982 roku mogliśmy zobaczyć w głównej roli Jeffa Bridgesa. Fabuła opowiadała o losach hakera, który zostaje porwany i zmuszony do udziału w walkach gladiatorów. Niespełna trzydzieści lat później aktor powrócił w swojej roli, w sequelu Tron: Dziedzictwo.

Jesse Wigutow napisał ostatni szkic scenariusza. Jared Leto nie tylko wystąpi w nowym filmie, ale także zasiądzie na krześle producenta, obok Justina Springera i Emmy Ludbrook. Jeśli zaś chodzi o reżysera, został nim Garth Davis – najbardziej znany z filmu Lion. Droga do domu z 2016 roku, który otrzymał aż sześć nominacji do Oscara, włączając w to nominację za Najlepszy film.

Mimo to, źródła podkreślają, że kolejna produkcja z serii Tron nie otrzymała jeszcze oficjalnego zielonego światła. Wciąż trwają prace nad projektem.

ŹródłoDeadline
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu