David Fincher potwierdza: trzeciego sezonu „Mindhunter” nie będzie

Mindhunter, serial kryminalny z nutą thrillera, zadebiutował w 2017 roku. W 2020 roku ogłoszono, że cykl trafia do metaforycznej chłodni ze względu na inne projekty, w które zaangażowany był reżyser, David Fincher.

W niedawnym wywiadzie dla francuskiego Le Journal de Dimanche, Fincher potwierdził jednak, że trzeci sezon Mindhunter nie powstanie. Powód? Zbyt wysokie koszty. Reżyser zdradził:

Jestem bardzo dumny z dwóch pierwszych sezonów. To jednak bardzo kosztowny projekt, który – zdaniem Netflixa – nie przyciąga dostatecznie licznej widowni, by zainwestować w ciąg dalszy.

Serial z Jonathanem Groffem, Holtem McCallanym i Anną Torv w rolach głównych skupiał się na agentach FBI, którzy rozmawiają z serialnymi mordercami, próbując zrozumieć ich psychikę. Pierwszy sezon ukazał się na Netflixie w 2017 roku, zaś drugi – w 2019.

ŹródłoIGN.com
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu